Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkivűli testet találtak...

Földönkivűli testet találtak holdon!?

Figyelt kérdés

Link: http://www.youtube.com/watch?v=Dh21MVqGCGE

Eléggé érdekes videó,fake szagja van de ki tudja...

az a fura hogy holtest totál emberszerű....


2011. ápr. 18. 16:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
itt senki nem mondta hogy elhiszi...csak kijelentettük hogy érdekes ez a videó...szövegértés nem ártana!
2011. ápr. 18. 18:51
 12/23 anonim ***** válasza:
JAj azért ne menyünk túlzásokba :D , ez nagyon nem igazi , szerintem! de ha egy videón meglehetne állapítani egy ember igazát, kétséges napjainkban.
2011. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező! Most állj le mert nem szeretem ha hülye emberek próbálnak hülyét csinálni belőlem!


„nem tudsz olvasni? a Holdon találták.”


"előző nem hiszem hogy poénból írta azt a címet videó feltöltője hogy "földönkívüli holtestet találtak a holdon". -_-"


Magyarul elhiszitek.


"itt senki nem mondta hogy elhiszi...csak kijelentettük hogy érdekes ez a videó...szövegértés nem ártana!"


Ha nem emlékszel h mit írtál 5 perccel ezelőtt, akkor szedj kavingtont! Idióták!

2011. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

OFF:

nem állok le takonyal veszekedni...

azt írtad "mumifikált test talán egyiptomi" arra írtam h nem poénból írták ki hogy holdon találták!

akkor ez azt jelenti hogy elhiszem!...mondtam hogy szövegértésed nulla! azt lezártam semmitelen kötekedésed nem hiszed el vagy nem érdekell nem kötelező itt lenned!

On:

link: [link]

itt található videó magyar cikke!

valóban érdekes ez űrprogram.

2011. ápr. 18. 19:19
 15/23 anonim ***** válasza:

"1. Takonynak te tűnsz a -.- szmájli használat miatt... Húsz felett meg hadd ne legyek már takony.

2. Ha azt írod h nem viccből írták ki, azzal azt mondod h te elhiszed h tényleg a holdon találták. Szövegértésed neked nincs, de nem fogom ettől jobban szájbarágni.

3. Az utolsó mondatot nem értem, de nem is nagyon lehet fontos. Ha még akarsz szájkaratézni nyugodtan, de nem fogok egy kamasz hülyegyerekkel vitázni, nemlétező dolgokon.

2011. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
igazinak tűnik, akiknek pedig mindig minden kamu, azoknak azt üzeném, hogy mi a l-ó-f-a-s-z-é-r-t gondolják azt hogy egyedül vagyunk ebben t-e-t-v-e-s re-d-vás r-o-h-a-d-é-k világban????!!!!!!
2011. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

utolsó ott a pont!

20 éves antiszmájlisnak meg legyen neked igazad!;)

2011. ápr. 18. 20:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem vágom a problémát!


Attól mert nem vagyunk egyedül, miért alapfeltétel, hogy a másik faj felveszi velünk a kapcsolatot? Ha nem. Akkor addig az UFOs videók kamu kategóriásak.


Remélem a másik civilizációban azért nálunk értelmesebb lények élnek.

2011. ápr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hmmm ez sztm egy ember méghozzá nő.
2011. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

azt nem értem aki nem hisz ilyenekben miért olvassa ezt a kategóriát?meg miért kell belekötni mindenkibe...röhejes

már idegesítő végigolvasni a válaszokat!!!!!! de nagy Isten állatkertje végülis..csak nagyobb kerítés kéne

2011. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!