Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkivűli testet találtak...

Földönkivűli testet találtak holdon!?

Figyelt kérdés

Link: http://www.youtube.com/watch?v=Dh21MVqGCGE

Eléggé érdekes videó,fake szagja van de ki tudja...

az a fura hogy holtest totál emberszerű....


2011. ápr. 18. 16:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen így van! Egy jó nagy kerítés, és bezárni az összes ufó hívő szektás majmot!
2011. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
takony vagyok, takony vagyok:D :P :) ;)
2011. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Off: én azért járok ide, mert qrva jókat röhögök egyes emberek tudatlanságán, szájkaratéján, vagy hiszékenységén, esetleg idióta meggyőződésén.


On: Egyet kell értenem takonnyal, mivel, ha azt mondod nem viccből írták, hogy a holdon találták, akkor valóban elhiszed. Csak gondold végig!


Ez szerintem meg vagy kamu (mivel nem mutatták egyszer sem az egészet, csak részleteket), vagy ahogyan már írták mumifikált női test talán kínai, egyiptomi, vagy indiai.


Ha mégis a Holdról származna, és valódi, akkor miért nem rögzítették videóra a Holdra szálláskor? Miért csak egyet hoztak? Ja csak ennyi van, akkor kérem ez nem bizonyíték!

2011. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!