Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliről videó? Ezt...

Földönkívüliről videó? Ezt láttátok e már? Mit gondoltok?

2011. máj. 3. 18:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Elég kamunak tűnik sztem,de bármi lehetséges...
2011. máj. 3. 18:09
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu felvétel. Emberi alkat? Ruha van rajta? És mert azért is mert ez a tipikus szürke nagy szemű űrlény.
2011. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem fake, miért nem lehet normális minőségű felvételeket csinálni? Mert nem akarják hogy valamin lebukjanak:) Szerintem.
2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 faragorenesk8 válasza:

nem,nem fake állítólag,olvastam róla...

az FBI az elmúlt 50 év UFO aktáit közzé tette és 1 hónapon keresztül ingyen le lehetett tölteni... FBI os felvétel és azt hiszem 1947 ben Roswell ben lezuhant UFO ürhajó túlélője... Bővebben itt: [link]

2011. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Túl finom a lény mozgása, a régi videofelvétel ellenére. Egyértelműen 3D-s animáció. Ha megnéz az ember egy hasonló korú filmet, látja, hogy mire gondolok.
2011. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
frame/sec-re gondolsz mi?hát nemtudom....lehet a csúcsmodern kamerával vették fel ami akkoriban már jóval fejlettebb volt mint amivel a focimérkőzéseket vették...
2011. máj. 4. 01:40
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez tűnt fel, hogy a korabeli videókhoz képest nagyon "finoman" pislog, ez a legfeltűnőbb, de amúgy tetszik a videó! :D
2011. máj. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ez a felvétel 100%-ig igazi!, Nem tudom hogyan lehetne meg értetni azt, hogy a videó kb 50-60 évvel ezelőtt készült, nem tudom hogy szól-e olyan hír hogy ezt a felvételt az fbi tette volna közzé, de szerintem közük lehet egymáshoz hiszen szinte ugyan azon a napon tették fel ezt a videót is...


Nem kell mindenben a kamut keresni, szerintem igazi... Olyan nehéz lehet elhinni, azt hogy lények fényéveket tudnak utazni...


Hozzá tenném, hogy a videón látható lény humán szerű, emberi lénynek néz ki, Ezért is lehetne azt hinni, hogy ez a lény ember egy másik időből, jobban mondva a jövőből...


Lehet hogy pár ezer év múlva így fogunk kinézni... Nem lehet tudni, lehet hogy 100 év múlva így fogunk kinézni egy katasztrófa után...


nagyon klassz videó.. Biztosra veszem, hogy igazi felvétel, és hát Zeta Reticuli ufo kiszivárgott felvétele ez a videó... szóval tuti nem kamu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Van még egy felvétel: http://www.youtube.com/watch?v=ZB788PtqQvg&feature=mfu_in_or.. ez is ide tartozik, ugyan az tette fel amin a lény található..
2011. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

amit linkeltem felvétel, látható rajta az amikor az 51 arenaban leeset lény fekszik.. nézzétek meg érdekes, a felvétel elég régi sajnos..


És nem kamu

2011. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!