Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliről videó? Ezt...

Földönkívüliről videó? Ezt láttátok e már? Mit gondoltok?

2011. máj. 3. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Persze arra is gondolni kell utolsó , hogy a valós idegen felvételeknél, nagyon sok kamu szöveget találnak ki, hogy letagadják, a dolgokat..... Ez a felvétel , a én véleményem szerint nagyon hiteles, és élethű... Mai technikákkal létre lehet hozni... De kinek lenne rá ideje pénze.. stb... Persze a film iparnak... Milliókat vettnek be ebbe a dologba... De gondolni kell, arra hogy erre a dologra ez a legjobb alibi.. Bocsi hogy mindent kimagyarázok, de erre is gondolni kell.. Ha lesz film belőle legyen,


De még mindig ott van az, hogy ez a kgb felvétele, ami Oroszországban volt, létesítve, később megszűnt ugyebár a rendszerváltás után...


És ezt a felvételt egy orosz ember tette közzé, aki 44 éves.. írtam neki emailt, várom vissza a válaszát..

2011. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A lényeg , hogy oroszul is meg angolul is írtam neki... Még nem válaszolt. sajnos.
2011. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
ez egészen konkrétan a bolygó neve halálból egy kis részlet, ami már 1986-ban elkészült, hát izgatottan várom mit fognak neked válaszolni :-D ... azt hittem jobban veszitek a poént, és most asszem kiégett a viccrelém.
2011. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ja nem bocs, ez még a nyolcadik utas a halál és 79-es, mindig összekeverem ezt a két hülyeséget :)
2011. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hogy ennyi bohóc legyen :D
2011. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Őszintén ha érdekelnek ezek a videók akkor nézd meg ezt a videót,ez sokkal valósághűbb.De nézd végig és ne tekerj bele,mert sok lényeges és érdekes dolog van amit nehéz csalásnak találni.

http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8

2011. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
2011. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!