Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliről videó? Ezt...

Földönkívüliről videó? Ezt láttátok e már? Mit gondoltok?

2011. máj. 3. 18:08
1 2 3
 11/27 Ill Jani ***** válasza:

Mindkét felvétel lehet valós, de igazán az tudhatja az igazat, akinél az eredeti van. A klippek hangeffektusa ugyanaz, mintha egy régi celluloidos vetítőgép működne. De ettől még nem feltétlen eredeti. Sima Movimakerrel is lehet régivé varázsolni bármilyen modern felvételt.:-)

Bennem felmerült az is, úgy lettek összeollózva a jelenetek régebbi mozifilmekből! :-)

Persze ez csak az én első benyomásom, attól még lehetnek igaziak. De akkor hol a csudában vannak a többi szalagok? Mert hogy nem csak egy-két felvétel készült, az tuti.

Vagy ezekről is kiderül, hogy úgy készültek, mint az elhíresült ufonauta-boncolásos?

2011. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja ja nem ártana tudni kinél van az igazi felvétel :D
2011. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Régi kamera+digitális idő kombó?:\ Utálom a hülye embereket.
2011. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
igen,az előttem írónak igaza van
2011. máj. 5. 14:39
 15/27 Ill Jani ***** válasza:

Idegenek léteznek! Ez tény. Csak az emberi faj olyan őrülten egoista, hogy foggal-körömmel ragaszkodik a dogmatikus "tudományossághoz". Ami nem fér bele, az nincs, üldözendő /inkvizició elé vele!/:-)

De szerencsére vannak a "nem hülye" emberek, akik kicsit tovább látnak ennél. Viszont annyi hamis, manipulált videó, felvétel kerül ki úgy, hogy -"ez tuti"-bizonyítási kényszerből, feltűnési vágyból, hogy hiteltelenné válik sok, valóban igazi felvétel is. A tények és azok elferdítése ma már fejlett iparággá nőtte ki magát. Ember legyen a talpán, aki kibogozza.

Ez így van az idegenekkel, ufonautákkal kapcsolatban is.

Ezért is írtam, a valódiságát csak az tudja, akinél az eredeti van. Hogy miként tálalja, lelke rajta.

Hiszem, hogy nem az ember az egyetlen az univerzumban. Sőt, még csak nem is a legfejlettebb. :-)

2011. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
o.O"
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én ezt nem igazán hiszem el, de most gondolj bele szegény szerencsétlen lezuhan egy idegen bolygón, fogságba esik, és jönnek a szadista fehér ruhás állatok, és felboncolják... Mit ártott Ő ennek a földnek? Bár én még nem vagyok meggyőzve, de ha igaz biztos nem volt neki kellemes...
2011. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is valódi! Nézzétek csak meg ezt, állítólag kutatók egy csoportja rögzítette ezt a felvételt, ami aztán bejárta a világot, és mindenhol nagy megdöbbenést keltett:


http://www.youtube.com/watch?v=JehjqlzXwIQ&feature=related

2011. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

@diator


A videónál amit linkeltél, csak egy kicsit kellett volna lejjebb görgetned:


"There will be a movie released soon. This is actually leaked by the studio to create buzz."


"Hamarosan elkészül egy film. Ezt valójában a stúdió szivárogtatta ki, hogy egy kicsit hájpolja a filmet."

2011. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
értem utolsó, mi lesz a filmnek a címe? Hát nagyon érdekes... :( bízok benne azért hogy nincs igazad :) és hogy igazi a felvétel, ha nem akkor már alig várom a filmet hogy megnézhessem :)
2011. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!