Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az egész világon mindenhol a...

Az egész világon mindenhol a tv híradóba rádióba iskolába munkahelyen csak azt hallani mit tegyünk ha katasztrófa lesz. Miért kell minket most ennyire felkészíteni? Valamit elhallgatnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

(Vulkánunk van csak kialudt.)


Ez meg az RTL híradóban volt.

2011. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem 2012-re készítik fel a magyarságot, amikor is megérkeznek a reptilián, krixkraxi, lumbulábi, guajmán, és annuaki megszállók, és miután nyilvánosan meggyalázták 404-et, gyarmatosítják az országot.
2011. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy most szombaton jönnek-e, ami ugyebár május 21, vagy csak 2012-ben. Ezek a reptiliánok és társaik nem viccelnek, 404-et sem véletlenül gyalázták meg. Mi van, ha mindannyiunkal ezt teszik?
2011. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Nincs vulkán, nincs törésvonal......"


Hát törésvonal az pont van :) Amúgy a kérdésre válaszolva: én a tengerentúlon élek évek óta és mégsem hallom ezeket se a tv-ben sem a rádióban.... max ha megnézek egy jó kis katasztrófa filmet hollywood módra :) 24L

2011. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy valami hülye hittérítők május 21-et szúrták ki a Végítélet napjának. Nem értem miért nem péntek 13-at, annak még értelme is lett volna. kell minden hülyeséget elhinni.
2011. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A május 21-ről:


"A jóslat szépséghibája, hogy Camping egyszer már megjövendölte az Ítélet Napjának dátumát, mégpedig 1994. szeptember 6-ra. Tucatnyi hívővel gyűltek össze aznap, de úgy tűnik, csalódottan kellett távozniuk, a legmegalapozottabb információk szerint ugyanis aznap a világvége érdeklődés hiányában elmaradt."


Ne legyetek már ilyen hiszékenyek! Ha a tvben azt mondják, hogy mindenki ugorjon a kútba, megteszitek?

2011. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
jé pont az nap akartam beállni mint az állat! micsoda véletlen egybeesés!
2011. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem véletlen volt. Remélhetőleg sok emberhez eljutott az Ellenállás üzenete a szükséges teendőkről katasztrófa esetén.
2011. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Minden évben vannak katasztrófavédelmis előadások az iskolákban. Most azért reklámozzák, mert volt egy japán földrengés meg nukleáris katasztrófa és az ilyen előadások megnyugtatóak a népnek
2011. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2011. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!