Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan dolgozzam fel a tegnap...

Hogyan dolgozzam fel a tegnap esti ufó esetet?

Figyelt kérdés

Éjszaka sátoroztunk. Hajnalban felkeltem pisilni kijöttem a sátorból és akkor láttam meg az ufót. Az ufó kör alakú volt és lila, sárga, zöld és fehér színekben világított felváltva. Elbújtam egy bokorba de szerintem észrevett mert rám világított én meg ott guggoltam lehúzott pizsamanadrággal és sírtam félelmembe. Pár másodpercig világított rám zöld fénnyel én eközben kiterveltem hogy mozdulatlan legyek hátha csak a mozgást érzékelik. A tervem bejött és békén hagyott, elment.

Nem iszok soha alkoholt és nem drogozok sose. Nem vagyok elmebeteg és teljesen egészséges vagyok. 404 és ufó kutató válaszát várom főleg és azokét akik nem kiröhögnek hanem normálisak.


2011. jún. 15. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
100%
Hangot adtak ki? Esetleg elcsípted az egyik, hogy nézett ki?
2011. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 A kérdező kommentje:
Ufonautákat nem láttam csak az ufót. Volt hangja de nem hangos csak kis zúgás volt.
2011. jún. 15. 10:54
 3/136 Tom Benko ***** válasza:
64%
Minek húztad le a nadrágod? Valóban megtörtént?
2011. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
Mert lány nem? Felhúzott pizsamanadrággal, hogy pisiljen? Csak azt nem értem miért nem alapból a bokorba pisilt... de gondolom álmos volt. Érdekes amúgy kiváncsi vagyok mint mondanak az ufósok.
2011. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
61%
ezek a kis szürkék voltak, és azt kell hogy mondjam hogy szerencséd volt
2011. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Azért nem egyből a bokorba pisiltem mert senki nem sátorozott ott csak mi. 1500méteres körzetben egy árva lélek sem volt rajtunk kívül úgy hogy ezért nem mentem bokorba. Amúgy is sötét volt. Amikor elment az ufó bementem vissza a sátorba és felköltöttem a párom és elmeséltem mi történt. De azt mondta nem érdekli és visszaaludt. Reggel még egyszer elmeséltem és azt mondta hogy nem tud mit csinálni velem. Majd feldolgozom idővel.
2011. jún. 15. 11:06
 7/136 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a párod csak azért nem foglalkozik ezzel mert egyszerűen, nem érdekli a dolog és biztos azt gondolta hogy álmodtad ezt. Nem hiszek az ufókban de jól tetted hogy mozdulatlanul maradtál.
2011. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellet volna elbujnod.inkább oda menni, és lett volna az aminek történi kell, ami rejtély marad. Bánhatod egész életedbe ! ÉS milyen érzésed volt? Jóindulatu vagy rossz?
2011. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 A kérdező kommentje:
A párom érdekesen fogja fel az ufó kérdést. Azt mondta hisz az ufókba és abba is hogy léteznek földönkívüli lények, de azt is mondta hogy nem lehet mit tenni ellenük. Vannak és voltak és lesznek, kész. Különösebben nem érdekli őt az ufók. Elfogadja hogy léteznek de nem érdeklődik irántuk sőt hidegen hagyják nem értem hogy lehet valaki ilyen pedig ő is biztos benne hogy vannak.
2011. jún. 15. 11:27
 10/136 A kérdező kommentje:
Halálfélelmem volt ;(
2011. jún. 15. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!