Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka46 kérdése:

Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
27 évi házasság után egy 2 hónapos cirkusz, hazudozás után elhagyott a főnökasszonya miatt. Ez a nő egy vállalkozó, rettentő gazdag,pénzes hasonló korú mint én jobban sem néz ki. Teljesen beleszeretett a párom, teljesen elment az esze, se lát, se hall. 2 nagy gyerekünk van még tanulnak szeretik az apjukat ők sem értik mi van..? Elment az egyik nap és másnap már a közös ház felujitásába kezdtek de semmi nem a férjemé, a nő alkalmazottja de egyenlőre ideadta a fizetése nagyobb részét, mert a házat nem tudjuk fenntartani csak az én pénzemből. Minden a nőé onnan kap fizetést, ruhát, enni, az csinalja a házat is neki..tényleg semmije nincs..nem értem őt miért nem zavarja, hogy ilyen kiszolgaltatott? Senkire nem hallgat, nem hallja meg az embereket sem engem..amugy is levegőnek néz, teljesen közömbös vagyok neki. Nagy kiborulásaim voltak, őrjöngtem, öngyilkos akartam lenni a gyerekeim segitettek és állítottak meg. Ő közömbös volt mintha minden kihalt volna belőle.Kisebbségi érzésem van a nővel szembe, úgy érzem senki vagyok ahhoz képest, nem tudok vele versenyezni semmiben. Nem értem miért kellett pont az én férjem neki aki 50 éves, tény, hogy jóképű egy nyugodt, jó ember legalábbis az volt. Nem tudom feldolgozni.. segitsen aki tud és aki volt már ilyen helyzetben mert én még mindig szeretem őt és visszavárom pedig tudom, hogy hiába. Ennek a nőnek mindig fiatalabb fickói voltak most először hasonló korú van neki, a férjem, félek, hogy komoly lesz.De miért nem zavarja a volt férjemet, hogy ennyire mindenben ettől a nőtől függ, szinte kitartja őt. Kérlek segitsetek mert mindennap kiborulok, nem eszek kétségbe vagyok esve, sokszor gondolok még most is a halálra.
2011. okt. 2. 11:32
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
52%
mit izgatod maga, kész lesz a ház, akkor szépen kidobja, azt án visszakuncsorog hozzád...
2011. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
72%

Már ne is haragudj, de ha visszafogadod, miután kidobta a nő, jó nagy .... vagy.

Majd úgyis jön a következő neki, ha most ilyen könnyen borította a családját, máskor is megteszi.

2011. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
72%

Szar ügy.

A férjed szimplán idióta, de nem baj, mert magasról nagyot lehet esni. (A sikerp*csák kizárólag kihasználnak mindenkit (férfiakat különösen), tisztelet a (teoretikus) kivételnek.)

Szépen neveld egyedül tovább a két gyereked, és ha a férjed néhány év múlva ripityára zúzott lélekkel és egóval visszajön, várd azzal a szeretettel, ami neked is jól esne, ha elszúrsz valamit és belátod, hogy nagy hiba volt. (Ha nem jön vissza, és nem bánja meg, és nem kér megbocsátást, akkor felejtsd el, és légy büszke arra, hogy túléltél egy ilyen végtelenül szemét és megalázó helyzetet.)

2011. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező! ez egy nagy veszteség, elvesztetted a párod, aki hűséget esküdött. Le kellene zárni, ami így összetört (most Téged, de később a többiek is érezni foják ezt, ha elmúlt a mámor, ami elborította az agyukat),mert összegaszgatva már nem lenne a régi, nem kell ezen fáradozni.

Teljesen haszontalan és káros magadat hasonlítgatni, rivalizálni !!!

Neked - bármíly hihetetlen, de ujjá kell születni - és megtalálni életed értelmét. Amíg élünk, ezt tehetjük, ilyenkor, legyünk bár 100 évesek, akkor is csak ezt.

Ha gondolod, írj egy mailt, és ott próbáljuk meg feldolgozni.Üdvözlet-aa

2011. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
73%
*fogják**összeragasztgatva
2011. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim válasza:
82%
Szia! Ne legyél ennyire elkeseredve,tudom, hogy nagyon fáj ez az egész,de azért írok neked,mert velem is pont hasonló dolog történt. De sajnos nálam már ez a harmadik eset.Nagyon fáj ez az egész tudom és nemcsak kivülállóként írok neked,hanem valóban én is most ezeket élem át,tudom milyen kegyetlen érzés,olyan mint ha egy darabot kitéptek volna belőled!Röviden az én történetem:1986-ban ismertem meg a férjemet,1989-ben házasodtunk össze.Mindenünk amink van együtt szereztük,külső segítség nélkül.A problémák 1993-ban kezdődtek,amikor a nagyobb lányommal végre várandós lettem.Kiderült, hogy szerelmes lett egy 16 éves lányba, sokat hazudott mire erre az egészre rá kellett jönnöm.Szemembe mondta,hogy engem már nem szeret,őt szereti és neki ez a gyerek aki a hasamban van,aki nehezen fogant nem kell! El tudod képzelni mit éreztem?Egy darabig még együtt voltunk, de amikor a kislányom megszületett és 6 hónapos lett én a páromat elzavartam.1994-ben abból a kapcsolatából lett egy lánya,de amikor a kislány megszületett és én vele már egy ideje nem tartottam a kapcsolatot, hogy, hogy nem visszakönyörögte magát.És mivel még szerettem adtam neki egy második esélyt.Rendbe is jött minden, 1998-ban megszületett a második lányunk, ő dolgozott, főleg külföldön,én sokat voltam egyedül a gyerekekkel,de a családjának élt és egy félkomfortos házból,összkomfortos otthont hoztunk össze.Jól megvoltunk, eljutottunk külföldre is nyaralni,Belgium, Franciaország-Párizs,fél európát bejártuk.Külföldről hazakellett jönnie,mert egészségi problémái voltak.Dolgozott itthon egy darabig,de amikor már végképp nem volt munkája nálunk is kezdődtek a problémák.Tavaly,2010-ben amikor végre a rég nem látott lányával is sikerült felvennie a kapcsolatot és látogatta is megint megtörtént a baj! A lánya nagynénjébe az az a lánya édesanyjának a hugába aki 28 éves ,bele lett szerelmes! Erre úgy jöttem rá, hogy feltünő volt, hogy a lányát még olyankor is látogatja amikor a lánya nincs is otthon és ezt a kislány is a szemére vetette.Persze kezdődtek a hazudozások megint,de rájöttem és kénytelen volt bevallani, hogy igaz! Én nagyon kétségbe estem, kiborultam, beteg lettem, meg akartam halni,mindent el akartam követni, hogy el tünjek a föld színéről. Csak a két lányom tartotta bennem a lelket. Igaz, hogy a nő fiatalabb volt mint én,Ő 28, én 40 a párom 42 éves. Viszont a lány szebb nem volt, sőt a korához képest mindenki azt hitte, hogy velem egy idős.Csak volt egy előnye,az, hogy vékony.Én sajnos a második lányom születése után nem tudtam lefogyni, bármit is próbáltam.Régen 50,54kg voltam, de szülés után 65-70kg között mozogtam,de a párom ezt sosem nehezményezte.Viszont amikor ezt a dolgot megtudtam, nem tudtam enni, aludni, létezni az a csoda, hogy a munkámat el tudtam végezni hiszen vezető gondozó voltam és vagyok is jelenleg egy segítőszolgálatnál.A lényeg ettől jobb fogyókúra nem kell,lefogytam 58kg-ra.Elkezdtem adni magamra,öltözködtem,megpróbáltam másokkal is ismerkedni,hogy életben maradjak,persze a gyerekeim is sokat segítettek ebben. Nem sírtam, nem jajgadtam,megpróbáltam rendbehozni az életemet.A gyerekekre gondoltam akiknek rám nagy szükségük van. És ezt te sem feledd, ők a társaid, a segítőid,a kincseid akikért érdemes élni! Egyet,fontos,hogy tudj! A férfiak ilyenkor süketek és vakok.Szeret ő még téged, de úgy csinál mint ha már nem érdekelnéd,mert a másik nőnek ezt nem szabad, hogy mutassa! Amikor az én férjem rájött, hogy elengedtem, nem vagyok miatta depis, nem akarok meghalni,erős vagyok szép és csinos, tudok én is új életet kezdeni akár két felnött gyerekkel is, megfordult a kocka.Elkezdett féltékenykedni és mindent visszacsinált 1 és fél héten belül csak hogy el ne veszítsen minket! Akkor hol is van az a nagy szerelem a másik nő iránt, ha ismét visszatáncol?Mivel még szerettem én is és megígérte, hogy ezentúl hülyeséget nem csinál, egye fene kap még egy esélyt!Ez sajnos ismét csak ideig óráig tartott.Most kapaszkodj jön a lényeg!Májusban kikerült megint külföldre dolgozni.Örültünk neki, hogy az eddig elmaradt adósságokat tudjuk majd rendezni, mert sajnos már a végrehajtó is a nyakunkon van! Minden rendbejönni látszott, 6 hét után járt haza, úgy volt, hogy rendben van minden!Most ismét aug.19-én jött haza 6 hét munka letelte után,de értesített minket sms útján, hogy az autó amival hozzák haza elromlott, később tudnak jönni.De sms-ben óránként tájékoztatott a fejleményekről. Aug.19-e azért fontos a számomra, mert akkor ünnepeltük volna a 22. házassági évfordulónkat. Sütöttem, főztem,a gyerekek meglepetést is csináltak neki,vártuk haza! Majd két nap múlva aug.21-én vasárnap este haza hazaért.Sok furcsaságot is észrevettem rajta,de azt hittem csak fáradt.Én hétköznap napközben dolgoztam csak du-án találkoztunk, meg ilyenkor mindig csütörtökre és péntekre már szabadságot vettem, hogy egy kis időt együtt is töltsünk.Motoszkált bennem valami,valami nincs rendben.Erre ennyi együtt töltött év után az ember ráérez! Kérdeztem van-e valami problémája, van-e estleg valakije? Ha van valami probléma beszéljük meg! Azt mondta nincs semmi baj, nyugodjak meg, nincs senkije.A bizonytalanságomnak a gyerekek vetettek véget mert mint utólag kiderült ők már áprilisban sejtettek valamit, hogy az apjukkal valami nincs rendben, de ez biztos nem volt ezért nem szóltak. Akkor a párom még nem dolgozott, sokat ült az internet előtt, volt ideje.Én dolgoztam az én keresetemből éltünk.De a gyerekeket zavarta és elkezdtek az apukájuk után nyomozni.Találtak is bizonyítékot és aug.28-án este ezzel szembesítenünk is kellett.Először csak annyit vallott be, hogy január óta beszélget egy 43éves 4 gyerekes anyukával, de szémélyesen még nem találkoztak és úgy érzi szerelmes lett belé.Erre rákérdeztem, hogy ez hogy lehet a neten keresztül szerelmesnek lenni?De valami nem hagyott nyugodni.Megkérdeztem azt is, hogy tényleg volt-e műszaki hiba vagy ez is csak hazugság volt. Na ekkor erre megeredt a nyelve, hogy nem hazudozik tovább.A két napot Győrben töltötte ezzel a hölggyel úgy, hogy a nő képes volt több órát utazni Siklósról, hogy a férjemmel randizzon.A házassági évfordulónkat együtt ünnepelték.Bennem ismét egy világ omlott össze! A férjem két nap múlva a válókeresetet is beadta mert a nő el akarja vetetni magát feleségül, úgy, hogy még nem is ismerik egymást.A nő a telefonba azt mondta nekem, hogy harcolhatok, de úgy is én maradok alul. A gyerekeimet és engem is mocskol az interneten keresztül és olyan képeket tölt fel, amiket a gyerekei fényképeznek és nem közösségi oldalra való.A lényeg amíg a férjem itthon volt, utalt át pénzt a nőnek és ő felkölzözött Siklósról Pécsre és én a férjem új címét is a bontóperi tárgyalás értesítőjéből tudtam meg. Gondolhatod mit érezetm?Amikor ez kiderült a férjem el is ment és külföldre is onnan ment vissza, de majdnem nem ért ki, ha én nem segítek neki, mert a drága barátnőjét az sem érdekelte kiér-e rendesen.A nő egyébként nem dolgozik,4 gyerekből csak 2 gyerek van vele,családit csak a kisebb gyerek után kap,tartásdíjat nem fizet neki a férje,sőt 8 éven keresztül vizsgáltatta a gyámhatósággal.Test festéssel és masszírozással foglalkozik és persze a vendégek a lakásra járnak, ami a férjemnek nem igazán tetszik, de rendszeres munkája nincs.Tehát nálunk pont az van, hogy a nőnek a pénz kell a férjem kersete,de én ott fogom megnehezíteni az életüket ahol tudom! Megint lefogytam, 54kg vagyok és amikor a férjem látta az új képeinket a neten ismét kitört belőle a féltékenykedés. De kemény vagyok, tartom magam, pedig belül nagyon nagy fájdalmam van, de ezt csak a barátaink és a gyerekek tudhatják, neki nem mutatom! Légy erős! Tudom milyen fájdalom ez! A te férjed meg ennek a nőnek a csicskása,amit sokáig ő sem fog bírni! A szerelem elmúlik,de mindig te és a gyerekek lesznek számára az első,ha ezt most még nem is mutatja.Légy erős, fiatal vagy még te is kellhetsz még másnak is! Ha nem is most rögtön, de minden valamiért van!Élj, ne akarj meghalni! Nézd a gyerekeidet! Ha a férjed visszamegy és te visszafogadod, ne törődj mások véleményével, mert te szereted igazán, csak idő kérdése az egész. Ha nem megy vissza, de erre kevesebb esélyt látok, akkor legyen ennek a nőnek a csicskása, te meg amúgy is Királynő vagy, érezd magad annak, előtted is az élet, lesz ez még másképp is, hidd el! Ha valaki ezt tudja akkor én tudom! Fel a fejjel, ne akarj meghalni! Állj bosszút azzal, hogy megmutatod, szép vagy, értékes és nem vagy eldobandó,mert aki ennyi évet leél egy ember mellett az értékes! Nem te veszítettél, hanem a férjed, de ő sokat! Légy erős! Veled vagyok! Mutassuk meg az ilyen senkiháziaknak,hogy mi vagyunk az erősebbek!
2011. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó válaszoló,elolvastam a története,nem semmi...

Én teljesen átérzem mindkettőtök problémáját.

1 éve én is kétségbeesetten írogattam ide, tettem fel kérdéseket.23 év házasság 42-43 évesek vagyunk, a nőcske 26 volt.Ronda.

Megbocsátottam,és nem bántam meg!

Ha szereted,akkor aszerint dönts,ne foglalkozz senkivel.

Ha ő is szeret még, visszamegy,hidd el!

Ha nem jobb lesz neked nélküle!

Vagyunk még rajtad kívül egy páran akik így jártak,csak nem írnak ide.Azt meg pláne nem vállalják be, hogy megbocsátottak,mert hülyének nézik...:(

Fel a fejjel!Várd ki a végét!

2011. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat egy kis lelket öntöttetek belém sajnálom, hogy a férjem nem olvassa őket bár most olyan elvakult, hogy úgy sem fogná fel. Ha még valaki tud valami biztatót kérem 1rjon minden segitség jól jönne.



Kedves ismeretlen aki 13:38-kor írtál nekem neked külön köszönöm nagyon tanulságos volt. Amin te átmentél az nagyon komoly rengeteget tűrtél el neki de biztos azért mert nagyon szeretted. Szívesen beszélgetnék még veled mert most úgy érzem jó ha minél többet tudok róla másokkal beszélni. Tegnap volt az újabb kiborulásom hazajöttem munkából és egész nap azon gondolkodtam, hogy mit tegyek mert egy semmi vagyok a nőhöz képest de akkor is itt egy család volt miért őt választotta? Amikor hazajöttem ott állt az udvarban hazajött ezt-azt segíteni mert mióta elment segítőkész lett nagyon és amikor megláttam kész voltam.Mondtam jöjjön be ő is és a gyerekek is mert mondani szeretnék valamit. Akkor már tök ideges voltam. Bent rákérdeztem, hogy igaz 50 éves fejjel lettél szerelmes, mert a lányának ezt mondta, de miért 18 éves aggyal döntöttél az életünkről? Ennyit kérdeztem és rámutattam a gyerekeire, hogy igaz nagyok már, de őket kellett volna nézni főként. Utána viszont már nem tiszta mi történt, mert megláttam milyen cuccokban van kezén nagyobb óra, mint a fejem és azonnal elborult az agyam. Mi soha nem engedhettük volna meg, hogy ilyeneket vegyünk. Nem voltunk csórók csak átlagosak most mégis úgy éreztem mellette senki vagyok és szinte büszkén viselte pedig ott még a gatya sem az övé ami rajta van. ez után dühömben neki ugrottam szétakartam verni az óráját és üvöltöttem a drága nagyfiam fogott le mert próbáltam ütni ahol értem erre fogta magát elment. Gyáván megint a gyerekeire hagyta a problémát én pedig órákig őrjöngtem. Átjött a barátnőm és lassan lenyugtattak, de szeretném egyszer megérni, hogy bocsánatot kér mert hetekig hazudott a szemembe és olyan fájdalmat okozott mint még soha senki és semmi. Kértem , hogy már neki a gyerekei jövőjére kéne gondolni őket kéne segíteni együtt lassan családot alapitanak erre készülni majd az unokákra, de mind hiába. Nem tudom mit tehetek most a gyerekek kérésére egy darabig kerül mert ha látom ezt váltja ki belőlem. Van ötletetek? Köszi minden segítség mindenkinek.

2011. okt. 2. 19:48
 9/60 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok ismét. A reakciód természetes,mindenkinél mást vált ki a dolog.Én szóban csináltam ezt,telefonon keresztül,mivel épp dolgozott,mikor kiderült.Olyanokat mondtam, be ne tegye a lábát,mert belevágom a kést,stb.(én aki, alapjáratban egy békés,konfliktuskerülő nő vagyok, de most kihozta belőlem az állatot)

Mikor 2 nap múlva eljött a cuccáért,már halálos nyugodtan tudtam vele beszélni.

A te esetedben,kerüld a látását,amíg le nem nyugodsz,mert ezzel a viselkedéssel a nő malmára hajtod a vizet.

Nem kell vele versenyezned.Ha őt akarja, nyerje meg.

Egy idő múlva,ha rájön,hogy hibázott, visszamegy,de ha nem ,ne sajnáld. Minden úgy fog történni,ahogy kell...

Csak ne készítsd ki magad miatta! Nyugtató tea,fürdők,kirándulás,stb, tereled el a figyelmed róla.Én így csináltam. Szia.Írhatsz nekem is privit,ha gondolod!

2011. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

"és egész nap azon gondolkodtam, hogy mit tegyek mert egy semmi vagyok a nőhöz képest "

- újra mondom: NE HASONLÍTGASS! ne rivalizálj!

Árt a lelkednek! Ezzel magadnak ártasz!


Nem érdekes, hogy valakihez képest milyen vagy!

Amúgy ezt felzaklatott állapotban képtelen is látni az ember, de nem is az a lényeg, hogy valakihez képest milyen vagyok. Egy futóversenyen lehet ez szempont: ha második lettem- az elsőhöz képest lassabb vagyok, a harmadikhoz képest gyorsabb vagyok.

Kész. Többet nem lehet mondani így, ki vagyok én!

*

1.Minden ember egyszeri megismételhetetlen csoda.

2.És - Immanuel Kant szerint - minden embernek önmagában nyugvó célja van. Senki sem használhatja eszközként a másikát.


Ez a kettő adja emberi mátóságunk alapját. És ezt akarják megrendíteni, akik másokat le akarnak nyomni, az 'elnyomók'.Hogy ők magasabban érezzék magukat.

*

nekem is írhatsz,ha gondolod

2011. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!