Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted ha a Nasa találna...

Szerinted ha a Nasa találna földönkívüli életet, ami viszonylag fejlett, vagy az amerikai kormány találna egy lezuhant UFO-t vagy akár a levegőben, azt bejelentenék?

Figyelt kérdés

szerintetek bejelentenék ha rábukkanának vaélami ilyesmire? szerintem sajna nem, és ez eléggé felháborító, mert szerintem jogunk van tudni róla, nem érdekel hogy a sok hülye amerikai öreg szívrohamot kapna, meg kitörne a pánik, az ilyen emberek csak öljék meg magukat nyugodtan!

ja és olyan válaszokat lécci ne hogy NINCENEK UFO-k te kis hülyegyerek stb...


2011. jún. 22. 12:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
és 13:09-el értek eggyet...ez a jajj tömeg hisztéria ez csak púder...ennek más oka van és sz@r okozata lessz.
2011. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze csakis szétkürtölnek mindenkinek mindent. :D


A földön ez a szó érvényesül: AGYMOSÁS


Úgy mossák az emberek agyát mint a mosodába a lepedőket és olyan naivak az emberek hogy észre se veszik :D


De én nem dőlök be a kormányoknak hehehe kinyalhatják vagy inkább ne mert büdös a nyelvük :D

2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
amúgy most volt a national geographicon is egy dokumentum film vagy micsoda az 51-es körzetről... na az akkora egy kamu film, hogy annyira látszik, hogy csak beakarják etetni hogy ott nem történt semmi, még ők maguk is megmondták a végén hogy az ott történtek 5%-áról beszéltek... haggyuk már...
2011. jún. 23. 08:30
 14/25 anonim ***** válasza:

Pontosan kedves kérdező...és mégis mostanába is szó került az Area 51-ről és csak kiböktek vmit mégse mindent:P csak sablonosan tudod.Én azt mondom hogy mindenki tud mindent mind a Vatikán (szted mért nem akarták h az ember civilizálódjon) mind Amerika mind az amerika s*gg*t nyaló összes ország (mi is csak itt nem tudnak sz@rt se az emberek van 10-ból 20(akk is sokat mondok) aki felfogja a valóságot. Ez pedig siralmas.

De mindenki azt hisz meg gondol amit akar(csak van mikor hibás:P ).

2011. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100-ból bocs
2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

100% hogy bejelentenék, ez BIZTOS. Ha meg nem is jelentenék be, kiszivárogna az biztos, de hát bejelentenék, ez biztos. Örülnének hogy végre valami amivel hírt kelthetnek meg minden. Bejelentenék ez biztos hogy bejelentenék, az Biztos.

Biztosan bejelentenék, ja. Biztos.

2011. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Fémfaház ***** válasza:
Már találtunk földönkívüli fejlett létformát, nagyon is közel hozzánk.
2011. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
hol? erről még nem hallottam :O
2011. jún. 24. 10:39
 19/25 anonim ***** válasza:

"A második világháború idején például maga a miniszterelnök, Winston Churchill döntött arról, hogy 50 évre titkosítsanak egy azonosítatlan repülő tárgyról szóló megfigyelést, amelyről a RAF, a Royal Air Force, vagyis a Királyi Légierő bombázói számoltak be. Churchill azzal indokolta az intézkedést, hogy meg akarja előzni a „tömegpánikot”. "

Ezek nem földönkívüliek voltak,hanem a nácik titkos fegyverei(repülő csészealjak).

2011. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
11%
én azt olvastam valahogy hogy már régóta tudnak földön kívüli életről, de elvileg sokkal fejlettebbek nálunk és karantén alá zérték a földet, ezért nem haladunk az űrkutatásba. Természetesen nem jelentenék be mert világ méretű pánikot keltene....a sok hülye embert is figyelembe kell venni. Mint például a rák ellenszerét is tudják, de ha mindenkinek elmodanák, akkora túlnépesedés lenne hogy......szóval nagy. :D
2011. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!