Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted ha a Nasa találna...

Szerinted ha a Nasa találna földönkívüli életet, ami viszonylag fejlett, vagy az amerikai kormány találna egy lezuhant UFO-t vagy akár a levegőben, azt bejelentenék?

Figyelt kérdés

szerintetek bejelentenék ha rábukkanának vaélami ilyesmire? szerintem sajna nem, és ez eléggé felháborító, mert szerintem jogunk van tudni róla, nem érdekel hogy a sok hülye amerikai öreg szívrohamot kapna, meg kitörne a pánik, az ilyen emberek csak öljék meg magukat nyugodtan!

ja és olyan válaszokat lécci ne hogy NINCENEK UFO-k te kis hülyegyerek stb...


2011. jún. 22. 12:46
1 2 3
 21/25 PunkFan válasza:
Szerintem nem, mert az UFO is csak kitaláció, ezt az amerikai kormány találta ki h fedezzék a lezuhant kísérleti űrrepülőjüket amit a németekkel építettek meg.
2011. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 PunkFan válasza:
Vagy az is lehet hogy bejelentik de nem a teljes igazságot, vagy ferdítenek rajta [az igazságon]
2011. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Biztosan nem jelentenék be!
2012. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
PunkFan: Az UFO nem lehet kitaláció, max a repülő csészealj stb. Kérdező: Egyébként az amerikaiak 80%-a így is úgy is hiszi hogy az idegenek már itt vannak, szóval nem hinném hogy az amerikai öregek szívrohamot kapnának.:D De millió oka lehet annak hogy nem jelentik be. A lényeges kérdés inkább az hogy milyen szándékkal titkolnák el. De ugye az átlag ember ilyet nem nagyon fog megtudni, szóval nem tudom mit vársz itt a GYIK-on, de ha az érdekel szerintem bejelentené e bármelyik kormány, hát napjainkban nem valószínű, főleg ha azt sem tudja mit talált, mivel áll szemben, ráadásul amilyen politikát folytatnak a kormányok, egy ilyen bejelentés a jelenlegi gazdaság összeomlását okozná, (mert ugye mehetnénk a világűrbe nyersanyagért, kolonizálni, stb.) semmi köze nincs a vatikánhoz, aki hisz Istenben, nem ettől lesz hitevesztett. Te azt mondod nem ugyan az a dolog mint ha a föld kerek lenne stb. Én meg azt hogy attól hogy egy eddig ismeretlen fajt vagy organizmust találtak, attól még az Istenben való hit nem halt meg. Vagy pl egy tavaly előtti bejelentés sem vágta földhöz a hívőket, hogy nem szénalapú organizmust találtak a kutatók itt a földön. Az hogy a földön kívül van élet semmit nem jelent a hívőknek. Na és mi van akkor ha idejönnek az idegenek, van kiforrott vallásuk, és kiderül hogy nagyon sok ponton egyezik a miénkkel? Lehet hogy Te továbbra sem érintkeztél idegenekkel, de ezt mondták a TV-ben, akkor mit csinálnál? Azt mondanád nem hiszem hogy idejöttek és ezt mondták... Nem kellene elsüllyedni a sztereotípiákban, meg majmolni a sok hülye elméletet, mikor lófittyet nem tudunk, főleg olyanoknak, akiknek sem vallásról, sem politikáról, sem egy ökológiai körforgás folyamatáról nincs fogalmuk. És egyébként is annál a hozzászólónál a pont, aki azt kérdezte hogy miért pont amerikában zuhanna le egy ilyen. Te azt mondtad jó nem ott, de mégis ezt írtad a kérdésedben. Igen, előbb legyen saját véleményed, saját lehetőségekkel, és ne hallomásból állítsd össze a valóságról alkotott képed, azután legyél rá képes hogy minden eddigi elképzelésedet megváltoztasd ha kell, azután kérdezz ilyeneket. Jöhet a minusz, kösz.
2012. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%
NASA = Never A Straight Answer
2012. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!