Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sok piros fény az égen, mik azok?

Sok piros fény az égen, mik azok?

Figyelt kérdés
Egyik nap este 10 óra fele kinézek az ablakon és a szomszéd ház felől látok jönni egy piros valamit az égen, de aztán jöttek még egymás után folyamatosan sokan (25-30 db biztos volt). Nem villogtak úgy mint egy repülő, hanem csak világított pirosan és hangja se volt. Ahogy mentek felfelé egyszer csak elhalványultak és eltűntek. Vannak azok a égi lámpások (lampionok), de nemhiszem, hogy azok voltak, mert ha az ember felenged belőle sokat, akkor azok ahányan vannak anyifele repülnek szét, de amiket én láttam azok egyirányba mentek egymás után (meteor se lehetett, mert nem egyenes irányban, hanem úgy kólingálva mentek, de egyirányba tartottak) . Egyébként ez már a második ilyen észlelésem, mert tavaly is láttam őket, akkor csak 4db volt és ritkábban mentek mint, most. Akkor kb. 2 percenként láttam egyet ugyanabból az irányból ugyanabba az irányba ment, mint az előző.
2011. jún. 24. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem volt UFO.
2011. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
R-E-P-Ü-L-Ő-K !!!!!!
2011. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte hogy mi nem volt,hanem hogy mi volt.
2011. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként van rá esély h egy nemzetközi űrállomást láttál,műholdakat,és visszaverték a nap fényét.
2011. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyet láttam tavaly előtt nyáron pontosan 0:35-kor ezt az idő pontot nagyon megjegyeztem.

Én 10 db-ot számoltam össze azt gondoltam Grippen de abba az idő tájba kaptuk meg őket azt 12-ből 2-volt működő képes én nem állítok semmit nekem akkor rossz elő érzetem volt abban a pillanatban.Még aznap dél előtt 16 telefont kaptam h láttam e meg h mik voltak azok de ugyan azt tudom mondani mint akkor NEM TUDOM.

Kedves kérdező...alakzatba mentek?Ha igen akkor akár az is elég ha Paintel lerajzolod.Csak kíváncsi vagyok...egyébként Ilyenek voltak?Vagy ehhez hasonlók?


http://www.youtube.com/watch?v=4dDqrbyUrm8&feature=player_em..

2011. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 KovacsAdam válasza:
repulo
2011. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meteorológiai ballonok, nemzetközi űrállomás, műholdak.
2011. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
csillagok b+
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szerintem ufo, mert az lehetetlen, h egymás után mennek, és nem villognak...remélem válaszom hasznos volt :)
2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17:49 Nem alakzatban mentek, hanem csak úgy egymás után, mint a videón, de kicsit távolabb voltak egymástól. Kár, hogy a videó fekete-fehér (nyilván régi videó), de ha tudnám, hogy a videón is pirosak voltak-e akkor azt mondanám, hogy olyanok voltak.
2011. júl. 30. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!