Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rettentően félek. Nem vagyok...

Rettentően félek. Nem vagyok UFO hívő de most igazán megijedtem. Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok.20 éves lány vagyok. Mielött felteszem a kérdésem szeretnék pár dolgot mondani magamról.Sokmindenben hiszek de az UFO-kban nem akarok nem akartam soha hinni. Ha reálisan nézem hogy mondhatjuk mi akik az universum kis porszemét ismerjük hogy nincsen máshol élet...?

Szóval egy ideje pontosan 5hónapja álmodok Ufókról.Az álom lényege mindig az hogy odalépek az ablakhoz látok egy űrhajót vagy csészealjat ki hogy hívja ami rettentő közel van. Ekkor elfog egy hihetetlen rettegés.Az első álomban az édesanyámmal voltam a takaró alá bújtam és anya szólt h bennt vannak, erre iszonyú fejfájást éreztem mintha egy kazettát tekernének a fejemben.Az álomban nem tudom miért nem akartam semmire gondolni ugy gondoltam h a gondolataimra kiváncsiak:D A második álmomban ugyanez a sztori de más környezet és most a hugommal voltam . A harmadik tegnap volt. A bátyámmal voltam amikor az ablakhoz mentem és megláttam újból azt az űrhajót.Az elöbbiektől eltérően ez az álom folytatódott valahogy bekerültünk a hajóba de nem beszívott mint a filmekben hanem mintha bekapott volna minket mint amikor egy bogárra egy vödröt teszünk. Fülkékbe kerültünk ekkor már nem láttam a bátyám, egy maszkos nő odalépett a fejét nem láttam de a hangja vékony volt(ebből gondolom h nő)a fülkék nyitottak voltak és két sor volt szembe egymással.A nő letépte aruhám én sírtam és kétségbe estem tüzetesen végig nézett.Láttam ahogy a többi fülkében másokkal ugyanezt csinálják...komolyan szörnyű volt.aztán következő pillanatban úgy éreztem mintha egy kocsi tetején üllnék nem láttam min utazok csak azt tudom hogy gyorsan mentünk a hegyekben.Mellettem ült egy lány aki elmondta hogy ez nem valóság és hogy ezt csak azért csinálják hogy megnyugodjunk.


Kesze-kusza tudom.ÉS nevetséges.. gondolom sok üzenetben fogják kigúnyolni de tényleg csak azért írtam mert félelmetes mennyire valóságos álmok ezek. Hangsúlyozni szeretném hogy nem néztem elötte horrorfilmet nem beszéltem gondoltam ufókra egyik álom elött sem. Ha az álomból éberedek iszonyúan vizes vagyok remegek és félek...Lehet hogy azért álmodok róluk mert megijeszt ez a gondolat h léteznek de kíváncsi vagyok a véleményekre. Szeretném ha elmondanátok mit gondoltok erről. köszi:)


2011. júl. 11. 20:27
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Volt döntésjogom? ez elég érdekesen hangzik...

És miért döntöttem volna ugy h megyek?

2011. júl. 14. 19:16
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem félre értettél valamit. Olvasd el még egyszer amit írtam.
2011. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

igaz.. bocsi.

akkor is él a kérdés mért döntöttem volna úgy?

2011. júl. 15. 20:47
 34/43 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom mit értettél férre. Amikor azt mondtam hogy volt döntésjoga, azt 404-re értettem. Ö a barátságos fajtával találkozott. Ha téged elraboltak, (HA elraboltak), akkor nyilván te nem ép azzal a fajtával találkoztál akik "barátságosak voltak". Szóval neked nem volt választásod. Hogy miért döntöttél volna úgy? Te nem lennél kíváncsi egy idegen civilizációra?
2011. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
A további félreértések elkerülése érdekében itt egy link. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1992..
2011. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

oo értem.

Hát őszintén... Persze kiváncsi az ember.. de nekem ez félelmetes. Mármint nem vagyok egy félős lány. De ha ilyen szituba kerülnék akkor nem hiszem hogy bátor lennék.. Nekem ez a ufó dolog a gyengém...

2011. júl. 17. 21:40
 37/43 David82 ***** válasza:
De miért félsz tőlük? Nem ártottak neked. Vagy igen?
2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 kicsijames válasza:

Hello!


Most olvastam a sztorit, mert guglin elkezdtem keresni a saját álmaim miatt, amik szintén ufosak...


Ennyi év után, mi lett az álmaid vége? Megvannak még?

2014. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg azt h estére kiraksz egy kamerát és másnap visszanezed és majd írd meg mi lett a vege:D
2015. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

nekem már gyerekkorom óta vannak ilyen álmaim

ugyanígy kezdődött nálam is...


az elsőnél anyával aludtam együtt az ágyban (akkoriban még együtt aludtunk), emlékszem, hogy szépen lassan kezdett felemelkedni a redőny, és éles fehér fény szűrődött be

próbáltam anyát ébresztgetni, de nem ébredt fel, engem pedig elfogott a félelem, próbáltam menekülni, de az ajtónál tovább nem jutottam, utána felébredtem


a további álmok később jelentkeztek

a következő, amire emlékszem, hogy anya meg én mentünk kis este sötétben az ebédlőbe, mind a ketten csak bámultunk ki az ablakon, majd megjelent az űrhajó a távolban, én mutattam az ablak felé, és mondtam: jönnek, majd hirtelen teljesen közel jött a hajó, és ahogy a kérdező álmában, minket is hirtelen "bekapott"


a következő álomnál már csak én álltam az ablaknál és mutattam a hajó felé


a legutóbbi álmom pedig most pár hete, 3 vagy 6 lény volt mellettem, fogták a karom, és mondták, hogy menjek velük, de nem mozgott a szájuk, de mégis hallottam, amit mondtak

viszont ez volt az első olyan álom, ami nem közvetlenül alvás után ugrott be, hanem villanásként


nem tudom, hogy most tényleg álom vagy valóság, de nagyon ijesztőek, és sosem érdeklődtem a téma iránt, főképp nem kisgyerekként...

2017. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!