Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az az égen?...

Mi lehetett az az égen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
a határba, a mező felé sétáltunk az unokahugommal, amikor az égen két db sárgás rövid vonal volt, meg sem mozdultak, aztán egyszer csak eltűntek, mintha köddé váltak volna. képem is van róluk, felteszem ha valaki megmondja hogy kell.:D
2011. júl. 24. 13:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Melyik ország határánál volt ez?

Jó, nem Magyarországot kérdeztem.

2011. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:

én kezdek félni de komolyan :s Nem nagyon hiszek az ilyenekben mert én még nem láttam semmi fura dolgot az égen

mindentől féltem már csak pont az UFOKTÓL nem most lehet változik majd :s mikor láttad? :d

2011. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
kb egy hete lehetett, egy mezőn voltunk, erdőközelben. volt nálam telefon, mert mindenhova magammal viszem, és mikor láttam, persze hogy lefotóztam.:D azt hiszem, a határt rosszul értelmeztem, szóval nálunk a falu mellett lévő mezőt hívják határnak, nem szó szerint az országhatárra értettem, bocsi.:D
2011. júl. 24. 14:36
 14/40 A kérdező kommentje:
és igen, én is csodálkoztam mi lehet az, nem is egyből ufo-ra gondoltam, csak úgy lefotóztam és kiváncsi voltam a véleményetekre.:D
2011. júl. 24. 14:37
 15/40 anonim ***** válasza:
dejó!!!! :D
2011. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Hiteles fotónak tünik. Rossz a képminöség, de feltünöen hasonlítanak a többire. Szerintem is földönkívüliek lehettek. Ha csak nem vallod be hogy kamu, én hiszek neked.
2011. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Elküldhetnéd az ufo magazinnak.

Nekem nagyon tetszik.

2011. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Repülő.
2011. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha hasonló dolgokat látni.

Én hiszek a földönkívüliekben. Túl nagy az univerzum ahhoz, hogy csak mi legyünk :)

2011. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szivar alakú, lehet gömbvillám.
2011. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!