Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az az égen?...

Mi lehetett az az égen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
a határba, a mező felé sétáltunk az unokahugommal, amikor az égen két db sárgás rövid vonal volt, meg sem mozdultak, aztán egyszer csak eltűntek, mintha köddé váltak volna. képem is van róluk, felteszem ha valaki megmondja hogy kell.:D
2011. júl. 24. 13:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Persze, eléggé önző dolog lenne azt állítani a több trilliárd naprendszer közül csak mi vagyunk ilyen kiváltságosak, de azt már megkérdőjelezném, hogy ide el is jönnének. Csak valami féregjárat lehet, hogy ilyen távolságokat legyőzzenek. De ahhoz nagyon sok energia kell.
2011. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Szerintem UFO...Nem, nem zöld lényecskék, ha nem azonosítatlan repülő tárgy. :D

Földönkívüliek...hmm kétlem, hogy csak így repkednének...:D

De a gömbvillám se kizárható!:D

Amúgy ez egy jó kép!:D

2011. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem szivar alakúak. Ezek csészeajjak, csak oldalról kapta le öket a kérdezö. Gömbvillám ki van zárva. Az sokkal fényesebb, és 2 egyszerre ritkán jelenik meg.
2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem is küld el valamelyik ufó magazinnak, vagy ha több szemtanú is van, akár a tényekbe, vagy az RTL híradóba is elküldheted.
2011. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Oké, faluhatár - melyik faluhatár is az?

Őszintén, engem érdekel, hátha később is felbukkannak ott az UFO-k.

A másik meg, ha lehet, ide is írnál: [link] - köszönöm!

2011. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
neem, nem küldöm be. nem azért, mert kamu lenne, semmi ilyesmi, egyszerűen nem akarok felhajtást, mert nemtudom mi volt az, lehet szakemberek meg tudnák magyarázni, és nem úgy,hogy ufo..
2011. júl. 24. 18:23
 27/40 A kérdező kommentje:
csak egyszer láttam, néhány percig látszott
2011. júl. 24. 18:24
 28/40 A kérdező kommentje:
de azért lehet még beküldöm valahova, köszi a válaszokat :D
2011. júl. 24. 18:25
 29/40 anonim ***** válasza:

Nem értelek én téged. Mégis mi a probléma, ha kivizsgálnák? Bár a Facebook oldalon nem hinném, hogy szakértők lennének, főleg azért, mert ezt, én csináltam.

Pont az ilyen esetekről szól, még akkor is, ha kiderül róla, hogy nem űrhajó, bár ha az volt, akkor az, legalább nem tévedésben él az ember.

Igaz, te tudod.

2011. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
én mindenképpen elküldeném kivizsgálásra engem nagyon érdekelne mi lehet az ott
2011. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!