Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az az égen?...

Mi lehetett az az égen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
a határba, a mező felé sétáltunk az unokahugommal, amikor az égen két db sárgás rövid vonal volt, meg sem mozdultak, aztán egyszer csak eltűntek, mintha köddé váltak volna. képem is van róluk, felteszem ha valaki megmondja hogy kell.:D
2011. júl. 24. 13:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Már bocs de arra nem is gondoltok,hogy esetleg hullócsillag??
2011. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nem, mert az elég, és az izzás látszik. Meg még nincs itt az ideje.
2011. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"Nem szivar alakúak. Ezek csészeajjak, csak oldalról kapta le öket a kérdezö. Gömbvillám ki van zárva. Az sokkal fényesebb, és 2 egyszerre ritkán jelenik meg."


A csészealjak oldalról láthatatlanok.A nácik is ezért használták őket kémkedésre.


"Már bocs de arra nem is gondoltok,hogy esetleg hullócsillag??"

A hullócsillag nem ilyen.A hullócsillagok nem mozdulatlanok és nem tűnnek így el.


Ezek UFO-k voltak.

2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
én hiszek ezekben a lényekben. biztos h ekkora univerzumban nem csak mi vagyunk. :) szerintem is küld be. én örülnék ha láthatnék ilyet, akár egy pillanatra is. :D
2011. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
nem biztos, hogy ufók. lehet, valamilyen emberi dolog, lehet repülő, akármi.. szerintem földönkívüliek, de azt csak így ne jelentsük ki. sokáig voltak az égen, aztán eltűntek. annyira feltűnőek nem voltak.na úgy képzeljük el ezeket, mint azok a klasszikus csészealjak, gyorsan röpködnek ide-oda, aztán eltűnnek. ezek egy helybe voltak..lehet valami emberi dolog... nem tudom mi lehetett, majd még megkérdezek néhány ismerőst, azért köszii :D:)
2011. júl. 24. 22:21
 36/40 A kérdező kommentje:
minden estere, lehet viszontlátjátok még néhány oldalon, hiszen engem is érdekel a szakértők véleménye, csak nem akarom, hogy ha kiderülne hogy nem azok voltak, én legyek a hibás, mert "fake" képet küldtem be, és azért támadjanak..azért nem akartam beküldeni..de szerintem beküldöm valami netes ufo oldalra.:D
2011. júl. 24. 22:23
 37/40 A kérdező kommentje:
vagy lehet, valami légköri dolog volt.. lehet köze volt az ózonréteghez vagy valami..csakmert egy helybe volt..és idő után eltűnt.
2011. júl. 24. 22:27
 38/40 anonim ***** válasza:
Féregkapu
2011. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát sztem gömb villám biztos hogy nem mert az embeek 1% láthat de kettő hát repölő hajók xD
2011. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
kosz az égen! :DD
2011. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!