Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem lehet, hogy mikor álmodunk...

Nem lehet, hogy mikor álmodunk, akkor kísérleteznek velünk az UFO-k? Főleg 404 válaszát várom.

Figyelt kérdés
Ha 404 azt írta, hogy minden 2. embert elvisznek, akkor lehet ezis olyan dolog, hogy addig valami virtuális valóságot teremtenek az embernek, hogy később keljen fel. S addig nyugodtan vizsgálják. Mert, ha valaki álmodik, akkor mindig később kel, mint általában. Amúgy azon is gondolkoztam, hogy lehet, ha vmit beültetnek az emberbe, akkor az embert belülről is vizsgálhatják, s ehhez csak egyszer kell elvinni akkor, és távolabbról is simán vizsgálni tudnák, hiszen, ha annyira fejlettek, hogy itt járkálnak, akkor erre is képesek sztem.
2011. aug. 9. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem. Tény, hogy a legmélyebb alvási szinten álmodunk, de ez azért van, hogy az agy ilyenkor feldolgozza a napközben kapott információkat, megtisztítja magát, szelektál. Szerintem ez így ebbe na formában nem igaz, hogy aki álmodik, később kel fel. Én gyakran vagyok úgy, hogy 10 percekre alszok vissza, de akkor is nagyon intenzív álmaim vannak. Ha mélyen alszunk, akkor is kizökkenthet valami külső forrás az álomvilágunkból, ilyenkor van az, hogy az ember zavart és levertnek érzi magát, mert az agy nem tudta befejezni a fent említett információfeldolgozást.
2011. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De pl elrablás után is a személybe táplálhatják ezt a dolgot, amit mi álomnak nevezünk.
2011. aug. 9. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor igaz a MATRIX
2011. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nézzétek valakiit meg fog műteni 404: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2073..
2011. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez több okból is hülyeség.

1.Minden 2. embert?Az több mint 3 350 0000 ember.Ez kicsit sok,nem?Miért kéne ennyi embert elvinniük a kisérletezéshez?

2.Amikor látod,hogy valaki alszik,ő is álmodhat,mégse vitték el a földönkívüliek.

3.Általában nagyon sokszor álmodunk.1 héten többször is,de nem emlékezünk rá mindig.Vannak emberek,akik szinte minden nap álmodnak.Akkor őket egy évben 200-300-szor viszik el a földönkívüliek?És több mint 3 milliárd embert ennyiszer elvisznek?

2011. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem minden álmodáskor, hanem, mikor elviszik, akkor h nyugodtabb legyen, akkor valami álmot táplálnak be a kísérletezés után.. A minden 2. embert meg 404 mondta, éncsak felhoztam..
2011. aug. 11. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Éjjel rakják belénk az implantátunokat, hogy 404 kigyűjtse :d
2011. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az UFÓK megraknak minket éjjel :D.
2011. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg minden nap álmodunk,csak nem emlékezünk rá.
2011. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!