Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha kitennénk a világűrbe azt...

Ha kitennénk a világűrbe azt a jelet a föld mellé amit 404 mondott, akkor megtámadnának, vagy kerülnének minket az UFO-k? (Többi a linkben)

Figyelt kérdés

404 írta: "Van egy jel, illetve ábra ha jobban tetszik, amitől sok -a galaxisunkban tartózkodó- idegen lény fél, ha azt meglátják. Beleégetni vagy feltetováltatni lehet tetováló szalonban a karra vagy a hátára, hogy amikor az idegenek elviszik az áldozatot, meglátván ezt az ábrát a testén félelmet gerjeszt bennük és elengedik. A jel látványától félnek, és nem nyúlnak ahhoz amin ez a jel van. Én a hátamra égettem a jelet és engem messzire elkerülnek. Ezt a jelet azok a földönkívüliek adták nekem ajándékba, akikkel tartom a kapcsolatot. Feri nem akarta hogy megjelöljem ezzel az ábrával, így ő most szabad préda lenne (és lesz is valamikor), de ő tudja, az ő döntése én nem befolyásolom semmivel. Én csak egyszer ajánlok fel mindent és vagy élnek vele az emberek, vagy nem. Mindenki maga dönt sorsáról."

Itt találtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2101..


2011. aug. 15. 11:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%
Sztm megtámadna minket valami.
2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
XD az a baj, hogy ha a föld mellé tesszük, a jelet kerülik, a bolygót meg nem :D
2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van tényleg ilyen ábra amitől a galaxisunk szomszédai tartanak, biztos valami idegen civilizációnak a jele ami erős és félelmetes, vagy olyan valamit jelent ami tisztelet érdemel. Szerintem ha van ilyen jel, akkor félnének ide jönni, viszont akkor hol maradna esténként az UFO észlelések, nem lenne több UFO :(
2011. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
48%
Engem az érdekelne, hogy hogy néz ki az a jel...
2011. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
51%

Engem meg az, hogy ki az a Feri :)

De komolyan, engem is érdekel ez a jel.

2011. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Patkány.Király ***** válasza:
3%
én találkoztam 404 el de a hátát nem láttam hogy volt rajta valami jel de az is igaz hogy ing volt rajta és azon nem látok át
2011. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
53%
Ez a 404 ápolt valamelyik idegosztályon, vagy csak szórakozik?
2011. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
12%
Azt nem 404 írta, süket banda! XDDD Az igazi 404-et már régen láttam erre. A mostani válaszokat egy "404 válasza" néven szereplő valaki írja.
2011. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%
Na, én is süket vagyok... szóval az eredeti dőlt betűvel van írva. :D
2011. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
21%
Nekem kell az a jel! Magamra akarom tetoválni!
2011. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!