Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ilyen 'sok' embernek van...

Ha ilyen 'sok' embernek van földönkívüliekkel kapcsolatos története (már ha elhisszük és én elhiszem) akkor miért nincs kézzel fogható bizonyítéka az emebriségnek az értelmes földönkívüli életformák létezésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tud mennyire volt érthető a kérdésem, de akkor kifejtem.

Itt (is) többen állítjá, hogy kapcsolatba léptek idegenekkel(én ezt el is hiszem), de ha ez ilyen 'gyakori' akkor miért nincs bizonyíték? Illetve ha van akkor miért titikolják elölünk a koormányok/NASA?


Előre is köszi a válaszokat!

Ági


2011. aug. 24. 12:32
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Igen, mert amíg nem tudományosan elfogadott tény az idegen lények létezése addig azok, akik ilyan sztorival állnak elő és fel is vállalják a nevüket, esetleg orvoshoz is fodulnak akkor elmegyógyintézetbe kerülnek:S Ezért kellene megtámadhatatlan bizonyítékokat szerezni!

2011. aug. 24. 13:14
 12/30 Démiennek szolics ***** válasza:
55%

Mindig lesz valaki, aki kételkedik :)

Például a mágiát se lehet tudományosan bebizonyítani, mégis van. A szkeptikusok meg szeretnek szidni meg okoskodni ilyen témákban :)

2011. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Milyen igaz.

De ha minden ezoterikus dolog létezik/létezne és ez be is bizonyosodna akkor talán felborulna a vilá rendje..

NEm is értem, hogy miért ezek a dolgok érdekelnek, de nekem ez lesz az életem:D Igaz, hogy mindenki hülyének néz, hogy 12 évesen azilyan dolgok érdekelnek, de nem bajxD

2011. aug. 24. 13:21
 14/30 anonim ***** válasza:
71%
pedig egyáltalán nem vagy hülye
2011. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Démiennek szolics ***** válasza:
51%

Ne másokkal foglalkozz, ha úgy érzed hogy ez az életed, akkor ezt csináld. Én is 12 éves koromban kezdem el először foglalkozni ezzel, azóta folyamatosan olvasok és tanulok :)

Egyébként régen, amikor még nem volt ennyire "fejledt" a világ, és csak törzsek voltak, szerinted felborult az egyensúly, csakmert mindenki hitt a mágiában?

2011. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2011. aug. 24. 13:27
 18/30 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Ugyanez a kérdés elérhető volt pár órával ezelőtt még, azzal a különbséggel, hogy a kérdező átélt ilyet, aminek tanúja voltam. Egyszerű az ok miért nincs.

Tanuk nem egyebet éltek át, mint tömeghipnózis.

Hazugságvizsgálat kideríti, hogy valóban igazat mondott, azaz hallucinált.

Fényképek, videofelvételek: Jó Photo shop, trükk.

Szerintem ennyi elég is. És az is egyértelmű, miért nem köröznek a fejünk felett. Ezt ecsetelve megint ugyanott kötünk ki. A kérdés kényes okból lett törölve, remélem csak a vénetlennek köszönhető, hogy hasonló felkerült! De le lesz ellenőrizve!

2011. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Én lemardatam a másik kérdésről:S Nem is láttam...:S Azért írtam ki, mert régóta foglalkoztat a dolog.
2011. aug. 24. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!