Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ilyen 'sok' embernek van...

Ha ilyen 'sok' embernek van földönkívüliekkel kapcsolatos története (már ha elhisszük és én elhiszem) akkor miért nincs kézzel fogható bizonyítéka az emebriségnek az értelmes földönkívüli életformák létezésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tud mennyire volt érthető a kérdésem, de akkor kifejtem.

Itt (is) többen állítjá, hogy kapcsolatba léptek idegenekkel(én ezt el is hiszem), de ha ez ilyen 'gyakori' akkor miért nincs bizonyíték? Illetve ha van akkor miért titikolják elölünk a koormányok/NASA?


Előre is köszi a válaszokat!

Ági


2011. aug. 24. 12:32
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Rendben, elnézést! Írok privátot!
2011. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
n privátot irj ide irj mi is tudjuk :D XD
2011. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Oké. Nyugodtan írj:)
2011. aug. 24. 15:15
 24/30 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Zoltán Kvantumfizikus válasza :


A kérdező olyan megdönthetetlen bizonyítékra gondolt, ami földönkívüli technológia készítette tárgyi bizonyíték és egy csészealj itt jártakor maradt itt.


Nos, valójában már volt erre példa és nem is kell messzire menni hozzá. Még valamikor tizenvalahány éve találkoztam egy esettel. Egy földi eltérítés alkalmával hazánkban egy eltérített úrnál maradt egy szűrke típusú fajtól származó fémtiszta magnéziumrúd.


100% tisztaságú magnéziumból volt és a közepén olyan vékony anyag amit nem vitt át az ipai röntgen sem. A pálcán a naprendszerével azonos számú kerek dekoráció és sorrendben a harmadikon vagyis a földet jelképezvén volt egy háromszögben levő szem és belőle időnként fények távoztak a tulajdonos elmondása szerint. Sok helyen be lett vizsgálva és hiteles laboratóriumi jegyzőkönyv is készűlt róla. Tudományos oldalról nem tőrtént megkeresés, mert sajnos idő előtt eltűnt. A tulajdonos szerint aki sajnos attól tartván hogy a hatóságok elkobozzák az értékes tárgyat feldarabolta, majd állítólag egy éjjel visszavitték a szűrkék a bolygójukra. Nekem volt szerencsém látni személyesen a tárgyat és bemutatásra került a nagyérdemű előtt is egy ufómagazin szervezésében sorra kerűlt ufókongresszuson.



Ezen témát bővebben kifejtem : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2136..

2011. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Az utolsó válaszoló pedig rátapintott a lényegre. Nagyon köszi:)

2011. aug. 24. 15:24
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem 404 vagyok, csak most regisztráltam. Szörnyű igaz? Veled is megtörténhet. Valójában Andinak hívnak. Én csak csupa jóindulatból megmutatom hogy lehet 404 néven regisztrálni és gerinctelenül lejáratni 404et. Nincs semmi hátsószándékom, én nem akarok visszaélni 404 nevével csak sokszor láttam hogy egyesek azon élvezkednek hogy feljönnek 404nevében és badarságokat mondanak mint ha ő mondaná. Az igazi 404-et itt találhatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2134..


vagy itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2129..


Így bízzatok tovább a szkeptikusokban :(

2011. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Ez igaz! Én is hiszek a paranormális jelenségekben, az eszenciában, az UFO - ban, a jóslásban, stb. És tényleg igazad van! De ha vannak is bizonyítékok, szerintem azért titkolják, mert az lehet, hogy pánikot keltene. Lehet, hogy 100 százalékig biztosak akarnak lenni benne, hogy létezik - e, vagy nem. És ha kiderült, lehet hogy elmondják, vagy pedig azt mondják, hogy ez állami titok. Én hiszek bennük, és nem érdekel hogy állami titok - e vagy nem, de azért szeretném megtudni a TELJES igazságot! Tudni, hogy miben higgyek!
2011. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Azért titkolják, mert az erős embernek, a hatalomban lévő embernek nincsenek jó szándékai, ha ránézünk az országok vezetőire, mindegyiknek érdeke, hogy hülye legyen a nép, a lakosság.

Felkészítik őket, a nyájat, valamire.

2011. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Cukimogyi01 válasza:
Hát erre a kérdésre egyszerű a válasz! Képzeld csak el mekkor pánik söpörne végig az emberiségen, ha nyilvánosan bejelentenék az UFO-k létezését. Az emberiség nem áll erre készen, bár "köz tudott" így mégis csak jobb. Én magam is láttam már az égen egy tárgyat, amit nem tudtam beazonosítani, és azóta is félek egy kicsit. Az ember egyedül okos, de csoportba, hisztérikus. Tehát kb. 100-200 év múlva (kivéve ha az "UFÓ-k" másképp nem döntenek) akkor nem fogják elismerni a létezésüket. Az emberiség még nem áll rá készen. Remélem tudtam segíteni!
2014. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!