Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg ufókat látunk?

Szofivamp kérdése:

Tényleg ufókat látunk?

Figyelt kérdés
Vannak olyan kis pontok az égen amik olyanok mint a csillagok mégis mozognak. Nem a hullócsillag. A többiek szerint űrszonda....szerintem meg ufók xd egyetértetek?
2011. szept. 9. 18:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De elmondtam hogy mit láttam és mivel már soxor láttam ebből következtetve máskor is és máshol is látni lehetett :D
2011. szept. 19. 20:58
 22/30 Tom Benko ***** válasza:
Na és? Ha sokszor látok repülőt, attól még nem lesz UFO...
2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
áhhh ez nem repülő vt oké? ink ne menjünk bele...
2011. szept. 20. 15:43
 24/30 Tom Benko ***** válasza:
Akkor még mindig nem értem, minek kérdezted. Talán a prekoncepcióidra vártál igazolást?
2011. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
hé nekem magyarul beszéljé...am nem várom el hogy megértsd szóval ne firtassuk!
2011. szept. 20. 18:56
 26/30 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel valamit, ha nem érdekel a válasz? xD
2011. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

"am nem várom el hogy megértsd szóval ne firtassuk!"

Valóban elég nehéz lenne megemészteni, ha marslakók szórakoznának a légkörben...

Az előző az alatt, hogy "Talán a prekoncepcióidra vártál igazolást?" alatt azt értette, hogy te kitaláltad hogy UFO volt és azt vártad, hogy helyeseljünk. És ez magyarul volt, ellentétben azzal amit te művelsz (soxor, vt, beszéljé, stb.)

Képzeld, én is láttam már UFO-t, aztán megnéztem az általam korábban ajánlott honlapon, és hát nem a Nemzetközi Űrállomás (ISS) volt?! :) De rögtön megválaszolod majd, hogy hülye vagyok, te láttad, és az NEM az volt.

2011. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
apám te kiakasztasz az utolsó kommentelőnek meg nem üzenem hogy nincs igazad mert lehet hogy tévedek de amíg nincs kézzelfogható bizonyíték rá hogy az nem egy UFÓ volt addig hagy higgyek már benne köszcsi ( amejik szót meg nem értem az nekem nem magyar :D ennyit erről)
2011. szept. 21. 13:52
 29/30 Tom Benko ***** válasza:
Amíg nem tudjuk bizonyítani, hogy UFO volt, addig ne tekintsük annak. Bár hivatalosan az UFO az azonosítatlan repülő dolog rövidítése, szerintem te a földönkívüliekre gondolsz. Tehát pontosan: amíg nem lehet igazolni, hogy ET volt, addig ne tekintsük annak.
2011. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
oké egyezzünk meg...én nem állítom hogy ufó volt és te sem hogy nem volt az...így asszem mind2nknek igaza lesz
2011. szept. 21. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!