Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszik az emberek hogy...

Miért hiszik az emberek hogy ufók nem léteznek? Ahogy itt is kialakult élet máshol is ugyan úgy kialakulhatott szerintem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Önző és ostoba dolog azt hinni, hogy a az univerzumban csak mi vagyunk. Több milliárd galaxis van, ezért kizárt, hogy ne létezne minimum egy bolygó ahol kialakult még egy élet.

Akik tagadják létezésüket, azok közül szerintem elég sokan azért, mert képtelenek különválasztani a sci-fi-t a valóságtól, mert a filmekből indulnak ki. Csakúgy mint a kísértet témában is.

Mindenkinek, aki nem ismeri, figyelmébe ajánlanám az "Ősi idegenek" című műsort, ami a History-n megy. Elképesztően érdekes de akit meg nem érdekel és meg sem próbál többet megtudni, megérteni ezekről a dolgokról, az ne okoskodjon. Én sem alkotok véleményt olyanról, amit nem értek, nem ismerek.

Persze kultúráltan mindig lehet vitázni, érvelni.

2011. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

Nehéz elhinne de (szerintem) mivel nincs vége az univerzumon kívüli világnak, elvileg végtelen élet létezik, például olyan is, ahol a németek nyerték a világháborút vagy ahol Te vagy az amerikai elnök...

Csak a számok alapján ha belegondolsz...

2011. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Létezhetnek, de az ostobaság, hogy maguk a földön kívüliek járnak ide, hisz mi is robotokat küldtünk a Marsra... Az "idegenek" nem hiszem, hogy kiteszik magukat olyan veszélynek, hogy egy teljesen idegen helyen, ahol nem tudják, milyen az időjárás, az életviszonyok.
2011. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy idejárnak-e vagy sem az már más kérdés...Én még nem láttam, viszont apám igen. Épp szolgálatban volt, és többen is látták, meg is kérdezték egymástól, hogy -Te is láttad? -Aha...-Akkor jó... :D

Ahogy a Holdra is eljutottak, úgy más bolygóra is elfog az ember előbb utóbb...Itt már minden határtalan:D

2011. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Úgy értettem, hogy nem robotokkal és kütyükkel, hanem járművel.

2011. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Csutak_Balazs ***** válasza:
Ha felismerem az UFO t , akkor már nem is UFO ( be van azonosítva )- hát például ezért. Persze létezhet máshol is élet , de nem valószínű , hogy ilyen hosszú ideig ne fedjék fel magukat , ha már egyszer ránk találtak.
2011. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Egyszerű matek. A Tejútrendszerben van 200-400 milliárd csillag. A világegyetemben kb 200-400 milliárd galaxis. Szorozd össze, és minden csillaghoz rendelj csak EGY bolygót. De rendelhetsz tizet, mert a naprendszer semmiben sem különbözik más rendszerektől. Igazából egy sehol sem jegyzett peremvidéki galaxis peremén vagyunk mi. Kapsz ebből egy horrorisztikus számot, amiről ha tudod, hogy megfelelő anyagok esetén magától (akár laborkörülmények között is!) létrejön az élet, akkor rájössz, hogy az élet maga sokkal de sokkal gyakoribb, mint azt ma gondolnánk. A gond ott van, hogy fejletlenek vagyunk, ráadásul a történelem elpazarolt félmilliárd évet a dínókra, szóval mi még nagyon a fejlődés kezdetén tartunk. Nem tudunk elmenni más csillagokhoz. Így aztán mucsai, pökhendi arroganciánknál fogva inkább azt hazudjuk magunknak, hogy "nincsisittsemmimáscsakmi!", ahelyett, hogy gondolkodnánk. Az UFO egyébként nem idegen életforma, hanem egy olyan repülő tárgy, amiről nem sikerült megállapítani hogy pontosan micsoda.
2011. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek!
2011. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy biztos van UFO
2013. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
azért mert józan állapotában senki nem látott ilyen f....ot még!
2015. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!