Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek -e Ufo-k vagy nem?

Léteznek -e Ufo-k vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam. Nem mondom azt hogy hiszek bennük, de az Univerzum hatalmas. És mi szinte csak a töredékét ismerjük. Miért ne alakulhatott volna ki máshol is élet...?!

De felmerül a kérdés! Honnan ismerjük őket? Rengeteg helyen látom leírva h vanna pl.(kis szürkék, nagy szürkék stb.. Honnan vesszük azokat, hogy kicsik ,magasak,ezt esznek, azt isznak satöbbi?

Erre szeretnék válaszokat!

Köszönöm

Elnézésta helyesírási hibákért!


2011. szept. 22. 19:14
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
2012-ben eljönnek.
2011. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Én ebben nem hiszek. Valaki azt mondja hogy eljönnek, valaki h napkitörés lesz valaki meg hogy az Nibiru vagy mi csapódik a földbe -.-
2011. szept. 22. 20:54
 23/59 anonim ***** válasza:
Az a bizonyíték hogy nem léteznek ufók, hogy a lények nem pufók.
2011. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 Patkány.Király ***** válasza:
50%

Valamikor én is szkeptikus voltam és olyan voltam mint te.

Megtanultam 1 életre hogy nem csak az létezik amit láthatok hanem az is amit még sose láttam vagy sose fogok látni életembe mer nincs rá lehetőségem.én szerencsés voltam mer gyönyörű volt és írtam amikor a szemembe nézett.pedig én nem szoktam sírni de akkor sírtam és most se tudom mér sírtam akkor.Aki ismer személyesen az tudja hogy én sose sírok mer kőből van a szívem.De mikor a szemembe nézett kíváncsian és ártatlanul mint 1 ma született bárány az úgy megfogott hogy kicsordult pár könnycsepp a szememből.Magamra se ismertem hogy én sírok.a lényeg hogy szerencsés voltam mer nem bántott.Meg tudott volna ölni simán de nem tette csak nézett a szemembe mozdulatlanul.

És most lehet kiröhögni lehülyézni lepontozni megértem és megérdemlem.

2011. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Ki nézett a szemedbe??
2011. szept. 22. 21:12
 26/59 anonim ***** válasza:
patkány de mi nézett a szemedbe?
2011. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Patkány király visszatért, muszáj volt, hogy újra híres legyen.

Amúgy egy idegen lény nézett a szemébe...

2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
Amúgy ufók (azonosítatlan repülő tárgyak) léteznek és létezni is fognak. Ha a földönkívüliekre gondolsz akkor azok létezhetnek.
2011. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Amúgy Patkány Király te mit írtál?

Elképzelted ezt az egészet és leírtad a történeted?

Idézlek:

"vagy sose fogok látni életembe mer nincs rá lehetőségem.én szerencsés voltam mer gyönyörű volt és írtam amikor a szemembe nézett"

Javaslom ne cáfold magad.

2011. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
patkánykirály belenézett egy fej pucolt hagymába, és elkezdett sírni :))
2011. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!