Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek -e Ufo-k vagy nem?

Léteznek -e Ufo-k vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam. Nem mondom azt hogy hiszek bennük, de az Univerzum hatalmas. És mi szinte csak a töredékét ismerjük. Miért ne alakulhatott volna ki máshol is élet...?!

De felmerül a kérdés! Honnan ismerjük őket? Rengeteg helyen látom leírva h vanna pl.(kis szürkék, nagy szürkék stb.. Honnan vesszük azokat, hogy kicsik ,magasak,ezt esznek, azt isznak satöbbi?

Erre szeretnék válaszokat!

Köszönöm

Elnézésta helyesírási hibákért!


2011. szept. 22. 19:14
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Azért irányította a fejedre azt a fényt mert kiolvasta a gondolataid és az elméd eddigi adatait hogy megismerjen.
2011. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 Patkány.Király ***** válasza:
43%

Nem tudom lehet.de legszívesebben elszaladtam volna mer féltem.csak rám szóltak hogy ne fussak el és ne mozogjak ne remegjek ne kiabáljak és maradjak nyugton és nézzek a szemébe és nem fog bántani és nem bántott csak lesett.

A nyelvét nyújtogatta a szájából és gyorsan egyfojtába.

2011. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Pakány. Hol találkoztál vele? Mikor? És hogy nézett ki az Idegen?
2011. szept. 22. 22:20
 44/59 Patkány.Király ***** válasza:
64%
Egy férfi mutatott be nekik.Emberszerű volt a teste.Hangosan vette a levegőt és mély levegőket vett és sűrűn vette a mély levegőket olyan volt mintha fuldoklott volna.Hosszú volt a keze meg a lába.a karján és a lábán ragyák voltak mint aki pattanásos.A teste színe barna és sötétszürke keveréke volt így vegyesen úgy mondanám foltos színű volt és mintha lett volna benne 1 kis zöld szín is.A szemei feketék voltak és nagyok.Az arca érdekes formájú volt.Hosszú volt a feje de az arca mégis inkább ovális volt és az állára nagyon jól emlékszek hogy hosszú előre eső csúcsos volt.A nyelvét mindig gyorsan nyújtogatta a levegőbe össze vissza.Voltak körmei a kezén és a lábujján is voltak körmei de nem olyan mint nekünk hanem olyan mint a sasnak.hegyes és éles körmei voltak tisztára mint ha saskörmök lettek volna.az ujjai 1 kezén 5 volt ugyan úgy mint nekünk csak az egyik ujja nem a tenyeréből jött ki mint nekünk hanem kicsit feljebb a csuklójából.az orra nagyon kicsi volt a fejéhez képest de inkább csak két lyukat láttam az orra helyén.felet nem is láttam neki lehet hogy van csak nem láttam mer arra nem figyeltem.A térde úgy volt hogy behajlított térdel állt mint aki legugolt hogy ugrani akar.szóval a térde be volt hajlítva és úgy állt.és érdekes volt hogy mikor ránéztem a lábára ő is ránézett a saját lábára hogy mit nézek a lábán annyit.a hosszú körmeit néztem a lábán hogy jó hosszúak.szóval ő is megnézte a lábát hogy mit nézem a lábát olyan sokáig és mikor nem látott semmi különöset a lábán visszanézett rám és akkor homloka ráncos lett és utána engedte rá a kezéből fényt a fejemre.
2011. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

"Hangosan vette a levegőt és mély levegőket vett és sűrűn vette a mély levegőket olyan volt mintha fuldoklott volna.Hosszú volt a keze meg a lába.a karján és a lábán ragyák voltak mint aki pattanásos"


http://www.youtube.com/watch?v=ZqJS3EQ_v6w


http://www.youtube.com/watch?v=4DU1qCmtRQc&feature=related


Tudtuk mi hogy sok Star Warsot néz 404 :D

2011. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 Patkány.Király ***** válasza:
43%
tényleg hangosan vette a levegőt és sűrűn mondom kapkodta a levegőt mint aki megakar fulladni nagyokat lélegzett jobban mondva és lehet ezér tűnt hangosnak a levegővétele mer nagy levegőket vett
2011. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 Patkány.Király ***** válasza:
43%
Most lépek mer holnap koránkelek.cső!
2011. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Nem tudja valaki 404 valódi anyakönyvezett nevét?
2011. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
66%
Négyszáz Néger.
2011. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
43%
Wyrm a sátánista.
2011. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!