Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ókori népeket látogatta...

Ha az ókori népeket látogatta fejlett idegen civilizáció, miért nem teszik azt ma is?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy megfigyelőként már jelenvoltak a Föld keletkezésénél is, amit dokumentáltak is, és mindezt megmutatták az egyik kapcsolattartó személynek, Mózesnek. Innen a teremtés 6 napja. Az összes ókori civilizáció úgy írja le az isteneket, mint égből érkező, repülő "szekéren" közlekedő valós fizikai lények. Legismertebb példa az indiai Vimanák, melyek égi városokról (űrállomásokról?) is beszámolnak, sőt a Biblia is tele van ilyen leírásokkal. "Elizeus úgy meséli el, hogy Illést "egy tüzes szekér, tüzes lovakkal […] forgószéllel" vitte fel az égbe." Vagy az a füst oszlop és lángoszlop (hajtóművek?) ami a zsidókat kivezette Egyiptomból A próféték (közvetítő emberek) szinte kivétel nélkül hegyeken találkoznak az "Úrral", sőt eredeti héber formában az isten többesszámban van, így inkább Isteneknek kellene nevezni.. Ott van példának Éden is, mely egy biogenetikai labor volt, vagy Ádám oldalbordája, ami ugyan-úgy néz ki mint egy X (férfi) kromoszóma hiányzó része, vagyis egy Y (női) kromoszóma. Jézus születésének csodája pedig tökéletesen ráillik a mai mesterséges megtermékenyítésre, így ő valóban "Isten" fia (nem biológiailag). Ma mindezek miért nem történnek meg? Persze a Biblia leírja hogy Noé idejében az Istenek elhagyták a Földet, de hol vannak ma? Vagy a Jézus 2. eljövetelekor térnek vissza? A próféciák szerint: Második eljövetelekor Jézus a mennyei seregekkel az oldalán fog érkezni. Mennyei seregek? Talán egy idegen flotta?
2011. dec. 2. 15:20
 261/299 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan érzésem, hogy Judit34 elmehetne Molnár eff Árpi mellé...
2011. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/299 Judit34 ***** válasza:
29%

Drága Haggard, nem vagy képes érteni: ami LEHETETLEN (és nem igaz) az mindenütt lehetetlen, és nem igaz.


ami a koponyáidat illeti, azok 100%-ban emberi koponyák, ugyanis a koponya deformálás 1 ősi vallás megnyilvánulása volt. az újszülöttek fejét deformálták, h a koponya megnyúljon.


hallottál már a zsiráf nyakú nőkről, akik fémkarikákat raktak a nyakukra kiskoruktól fogva, s így lett 30cm-es nyakuk? bocs, de azok nem emberek szted? azok idegenek? (illetve a közülük korábban meghaltak előkerült csontjai idegeneké?)


légyszi, ne röhögtesd ki magad. kösz.

2011. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/299 anonim ***** válasza:
54%

Könyörgöm, DNS tesztről is beszéltem. Láttam megnyújtott emberi koponyát, de az nem volt ilyen hosszú.


[link]


Bal oldalin látszik, hogy emberi, míg a másikon meg hogy emberhez hasonló.


Csillaggyermek koponyára mit mondasz?

2011. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/299 Judit34 ***** válasza:
100%
azt mondom amit eddig:)
2011. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/299 anonim ***** válasza:
Eddig is azt csináltad...
2011. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/299 anonim ***** válasza:
54%

Judit, már megint ugyanazt mondod, amit 17 oldallal ezelőtt. Akit itt a bukott angyalaid meg a démonaid megszálltak az te vagy. Képes értelemben...

Azok a képek semmit nem jelentenek szerintem.

2011. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/299 anonim ***** válasza:
54%

Durva, hogy az embereket elvakítja a vallás ennyire. Meg hogy vannak tárgyi bizonyítékok, amikről DNS teszttel kiderült hogy nem emberi, mégis szajkózzák a süketségüket.


http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8

Nemcsak a Háttérhatalomnak érdeke az ilyen koponyák titkolása, hanem azoknak a tudósoknak is érdeke ez, akik a KATEDRÁJUKAT ARRA ÉPÍTETTÉK, hogy természetesen jött létre az ember és nem mesterségesen felgyorsított evolúció által.


Judit34 még nem válaszolt arra kérdésemre, hogy miért offol.

2011. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/299 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van haggard, én sem értem hogyan vakítsa el az embereket ennyire a vallás...
2011. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/299 Judit34 ***** válasza:
69%

én azt nem értem, h vakítja el ennyire az embereket a hazugság, a téveszme.


bocs, értem, hisz Isten megmondta: "egyesek a mesékhez fordulnak, és elfordítják fejüket az igazságtól, mert viszket a fülük"


"Mert lesz idő, mikor az egészséges tanítást el nem szenvedik, hanem a saját kívánságaik szerint gyűjtenek maguknak tanítókat, mert viszket a fülük, és az igazságtól elfordítják az ő fülüket, de a mesékhez odafordulnak." 2Tim. 4:3-4

2011. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/299 Judit34 ***** válasza:
69%
"Hirdesd az Igét, állj elő vele akár alkalmas, akár alkalmatlan időben, ints, feddj, buzdíts teljes béketűréssel és tanítással." 2Tim. 4:2
2011. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!