Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek tényleg...

A földönkívüliek tényleg rendszeresen látogatják a bolygónkat?

Figyelt kérdés
Miért teszik ezt? Mit csinálnak itt?
2011. dec. 9. 21:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
buszke93 igazat mond. Azt is bummnak nevezték el.
2011. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Pingi88 ***** válasza:
71%

Miért hiszi mindenki, hogy elrabolnak embereket?


Gondoljatok bele abba, hogy ha egy idegen civilizáció olyan fejlett, hogy képes a csillagközi utazásra - hozzánk legközelebb lévő csillag a Proxima Centauri ami "csak" 4.22 fényév ami azt jelenti, hogy a fény 4.22 év alatt ér el a csillagtól ide és a fény 300.000km-t tesz meg egyetlen másodperc alatt és valószínűleg ennek a csillagnak nincsenek kísérő bolygói, tehát a legközelebbi bolygó main lehet élet messzebb van - és ezt a hatalmast távolságot meg tudja tenni szerintetek foglalkoznának olyannal, hogy tanulmányoznak minket? Egy ilyen faj csak akkor jöhet létre, ha megtanulta nem pusztítani önmagát és környezetét! Egy ilyen faj nem kísérletezne, mert annyi fejlett lenne, hogy nem lenne szüksége!

A másik, hogy mi az oka, hogy a földönkívülieket az emberhez hasonlítják? Úgy értem, hogy miért gondoljuk, hogy ellenségesek? Hogy elpusztítanának minket? Aki tud mindent annak nincs mitől félnie és pont ezért nincs miért fenyegetőzően fellépnie! Csak mi emberek vagyunk paranoiásak... csak pusztítjuk önmagunkat és a természet és persze minden újat amit felfedezünk! Ragadjunk egy kicsit a f(F)öldhöz! Az emberen kívül ki pusztítja önmagát? Vagy a természetes élőhelyet? Először magunkban kéne rendet rakni és utána a nagy kérdésekkel foglalkozni...

2011. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 404 ***** válasza:
79%

Pingi88-nak:


Egy fehér egér felvilágosítja a többi egér társait, hogy ő mire is jött rá:


- Miért hiszi mindenki, hogy elrabolják az emberek egereket?

- Nem tudom. Miért?

- Mindenki azt hiszi hogy minket egereket elrabolnak az emberek, és kísérleteket végeznek rajtunk.

- Valóban? Én is hallottam már erről.

- Gondolj csak bele. Az emberek fellövöldözik magukat a holdra, atomokat bontanak darabokra, klónoznak mindent és tudják a DNS titkait, olyan dolgokat tudnak ami számunkra felfoghatatlan, akkora a tudásuk hogy mi százmillió év múlva sem érnénk el azt a fejlettségi szintet, és szerintetek foglalkoznának olyannal hogy tanulmányozzanak minket? Hogy kísérletezzenek rajtunk? Ha annyira olyan nagyon fejlettek, hogy mi egerek fel sem bírjuk fogni, akkor miért kísérleteznének rajtunk? Belegondoltatok már?

Másik. Honnan vesszük hogy ellenségesek és meg akarnak minket ölni? Hisz ők tudnak mindent akkor nincs oka félnie! Miért állítanának nekünk egereknek csapdákat ha mindentudók? Vagy csak mi egerek vagyunk paranoiásak? Ragadjunk egy kicsit a sajtba! Az egereken kívül mi pusztítja még a sajtot? Először magunkban kéne rendet rakni és utána a nagy kérdésekkel foglalkozni...

2011. dec. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

ma 05:29


404, ez elgondolkodtató válasz volt.

Az egerek és az emberek közt elég nagy az intelligencia különbség. Kb. annyira mind az emberek és egy sokkal fejlettebb civilizáció között, (ha egyáltalán van). Persze, mind eddig is még mindig hiszek az idegenekben, de én sem hiszem, hogy kísérleteznének rajtunk, sőt még a Földön sosem voltak. Nem kell mindent elhinni amit látsz, vagy olvasol itt... Nem hiszem, hogy idegenek valaha is jártak volna a Földön. De nem mondom, hogy lehetetlen, mert nem az.

Persze, olvastam már 404 írásait, egész jól megvannak fogalmazva, de én nem hiszek neki. (bocs 404)... De egy fejlettebb civilizáció miért akarna egy embert elvinni a saját bolygójára? Hogy a bacijait ráküldje az idegenekre, akik valószínűleg meghalnának tőle? Hát...

2011. dec. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hát 404 egyszerre elgondolkodtattál és megnevettettél :)
2011. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Pingi88 ***** válasza:

404!


Érdekes, jó kis olvasmány volt!


Erre azért kíváncsi lennék: "Egy ilyen faj csak akkor jöhet létre, ha megtanulta nem pusztítani önmagát és környezetét!"


Hogy az egér pusztítja a sajtot! Én nem feltétlen erre gondoltam amikor az ön- és környezetpusztításról írtam! Ha a légszennyezésről beszélünk fel lehetne hozni pl. a szarvasmarhákat, mert az ürülékük tartalmazza a legtöbb metánt ami erősen üvegházhatású! De a tehenek nem tudatosan szennyezik a környezetet!

Sajnos mi emberek tudatosan pusztítjuk embertársainkat és az élőhelyünket! Gondolok ezalatt a fakitermelésre, a vízbe eresztett szennyező anyagról, a levegőbe kerülő sok-sok káros anyagról és az embertársaink ellen elkövetett gyilkosságok, háborúk! Ha ezen a szinten túltennénk magunkat és nem ily módom pusztítanánk lenne annyi eszünk, hogy ne kísérletezzünk, hanem megfigyeljünk! Kicsi, de lényeges eltérés!

2011. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kérdező! Elvonatkoztatva a többiek válaszától én azt gondolom,hogy igen,járnak,jártak és fognak is még járni ide.Hogy ért? Igazából erre sok elmélet született,könyvek százai jelentek meg,de szerintem a valódi okokat senki nem ismeri.Olvastam olyat,hogy New York állam Orange megyéje az egyik leglátogatottabb hely Amerikában.Ott van pár olyan ásványkincs,amik csak azon a területen lelhetők fel,pl berillium.És ezekért jönnek,mert szükségük van rá.Ott állítólag föld alatti bázisokat építettek ki a szántóföldek alá,és ez a hálózat az egész környéket bhálózza a bejáratok pedig az erdő ember által megközelíthetetlen részein vannak.De láttak már sok ufo-t atomerőművek felett,pl Paksnál is,hogy magyar példát is hozzak.Amúgy meg abban is biztosan van valami,hogy "tanulmányoznak" minket.Mi is tanulmányozzuk az állatokat,szóval talán ők is ezt teszik.Nem tudom abban mennyi lehet az igazság,hogy próbálják az emberi fajt "ötvözni" a saját fajukkal és így utódokat "létrehozni",mert az elbeszélések erről is szólnak.Számomra a legjobban sántító dolog a leigázás elmélete.Azt gondolom,ha akartak volna már rég begtehették volna,mivel ez nem függetlenség napja,nem is a Jelek,hogy pár csepp víz vagy egy kis számítógépes vírus és bumm legyőztük a földönkívülieket.Szóval ha le akarnának minket igázni,akkor már megtehették volna régen.De csak figyelnek minket,állítólag "elrabolnak" embereket,akiket vagy visszahoznak,vagy nem,vagy ki tudja mi okból de egy teljesen más helyen "tesznek" le,mint ahonnét elvitték...Szóval a szándékaik máig titkosak.Bár néha azt gondolom,jobb nekünk a "tudatlanság"...
2011. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Pingi88 ***** válasza:

Noémi!


A könyvek néha csak a fantázia szüleményei... ami azt illeti a mai regények, bestsellerek mind azok! Rejtő Jenő nagy kedvencem, de nem hiszel el amiket ír! Szerintem csupán érdekes feltevések és izgalmas történetek!

Mivel ugye már kifejtettem a véleményem az ellenkezőjéről így most sem hiszek benne (nem a földönkívüliekben) hanem arról, hogy itt jártak, tanulmányoznak stb. de érdekelne az említett könyv(ek)! Szeretek olvasni és érdekel a téma!

2011. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Pingi88! Igen,Rejtő Jenő valóban nem a valóságot írja,de azért vannak könyvek,amik elgondolkodtatnak.Nekem a kedvenceim a következők: Furcsa jelenségek,Ellen Cristal- Csendes invázió,Whitley Strieber-Eggyéválás.Talán ezek a legérdekesebbek/ számomra/ .Ezek régi könyvek,a 90'es évek elejéről,de nagyon érdekes olvasmány mind! Persze,nem feltétlenül az igazságot írják le,mint ahogy ezt te is mondtad,de kiindulópontnak jók,hogy kezdhessük megérteni a dolgokat.Meg még Budd Hopkinsnak is van egy könyve,talán a Betolakodók.Na az meg kifejezetten félelmetes:),szintén nekem :)! Szóval ennyi.
2011. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Pingi88 ***** válasza:

Kiinduló pontnak tényleg jók, de sajnos én akkor sem hiszek az ilyesminek pont azért amit már leírtam!


A legnagyobb ellentmondás az egészben az, hogy mindenki másnak írja le! Tehát az egyik kis zöldnek, a másik a nagy szürkének, a harmadik szerint csápjai vannak! És persze az űrhajóik... repülő csészealj, nagy háromszög, kis tégla stb.

Sajnos egy történetet sem tudok igaznak venni, ha olyan fejlettek, hogy csak úgy ide repkednek nagyon messziről és nem akarják, hogy mindenki tudjon róluk akkor miért nem tüntetik el a nyomaikat?

Ha az Amerikaiak vagy az Oroszok boncoltak idegeneket, vagy valahol van csészealjuk akkor miért titkolnák? Ez lenne az emberiség eddigi legnagyszerűbb dolga, hogy kézzelfogható bizonyíték van rá, hogy nem vagyunk egyedül... És persze miért nem a szkeptikusokat rabolják el? Vagy az olyan embereket akiknek van hitelük? Pl. ha berúgok, és felnézek az égre akkor azért mozog az a sok fényes pont mert szédülök, nem azért mert idegen űrhajók!

De mindenki abban hisz amiben akar, én nem akarok senkit áttéríteni és elfogadom mások válaszát, de sajnos néha kell, hogy józan paraszti ésszel gondolkodjunk!


Túl sok a kérdés... de azért még imádom a sci-fiket:)

2011. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!