Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 mondta hogy mindenki...

404 mondta hogy mindenki vihet majd 1 valamit ajándékba. Mit ajándékozzak az idegeneknek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam mindenképp a földet mutatom meg mivel itt élek. De milyen formában mutassam meg mert csak 1 ajándékot vihetek.


Film: [link]


Földgömb: [link]


Vagy ha tudsz szebbet, jobbat akkor szívesen megnézném, a lényeg hogy a földel kapcsolatos legyen mindenképp.


2011. dec. 18. 22:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
én csokit adnák nekik
2011. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Your Dik in a box.
2011. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

pórázt, hogy tudjanak vezetgetni téged meg a többi kis együgyű 404 fant.

Ha jó leszel, talán még meg is simizik a füled tövét

2011. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
A kérdező is leírta már, hogy 404 sehol se írt ilyet. Ez valószínűleg csak kamu kérdés, és azért van benne 404 neve, hogy sokan válaszoljanak.
2011. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
aids-et, romákat, kínaiakat, szifiliszt....ezekből úgyis van nekünk elég...
2011. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Egy 404-es hibát.
2011. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Hova?
2011. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Napkiraly ***** válasza:
88%
Én devizakölcsönnel fogok nekik kedveskedni
2011. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 404 ***** válasza:
18%
Fényképet, videót nem látnak. Mutattam egyikőjüknek fényképet, de nem látta a képet csak a fotópapírt. Ekkor derült ki hogy nincs 2 dimenziós látásuk. Filmet szintén nem látják. Más a látásuk mint nekünk, de ez nem jelenti azt hogy rosszabb. A szemük kifinomult, érzékeny és jobban is funkcionál mint nekünk ezért nagyon kell óvniuk.
2011. dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Ha nem látnak 2D-ben (hosszúság, szélesség), akkor 3D-ben (ugyanúgy hosszúság, szélesség + mélység) mégis hogyan? (a kifejezések nem biztos, hogy pontosak, de azért gondolom mindenki érti, hogy mire gondoltam) Az pedig egyenesen lehetetlen, hogy a kép helyén a sima, fehér fotópapírt látták, nem tudnak a festékréteg alá látni, hacsak nincs röntgenszemük.

Eddig egész jól felépített meséd volt, ne rontsd el ilyenekkel! Habár valószínűleg szerencséd lesz, és ezt az egy hibát elnézik neked, engem lepontoznak, és beszűkült látókörűnek fognak hívni, aztán mire végeznek a fikázásommal már el is felejtik mit is kéne megkérdőjelezni - de ez nem lesz mindig így, még egy-két hiba után el fognak pártolni tőled. Szóval csak okosan az ilyen állításokkal, főleg ha továbbra is ezzel akarod etetni a népet.

2011. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!