Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 mondta hogy mindenki...

404 mondta hogy mindenki vihet majd 1 valamit ajándékba. Mit ajándékozzak az idegeneknek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam mindenképp a földet mutatom meg mivel itt élek. De milyen formában mutassam meg mert csak 1 ajándékot vihetek.


Film: [link]


Földgömb: [link]


Vagy ha tudsz szebbet, jobbat akkor szívesen megnézném, a lényeg hogy a földel kapcsolatos legyen mindenképp.


2011. dec. 18. 22:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Utolsó te nagyon beteg! Mielőtt 404et leb@sznád legalább utána néznél amiket írsz :D


A kutyák és macskák pl nem látnak 2D be mégis látják a tárgyakat így a fotópapírt is. Istenem ez már fáj. Agyad nincs de támadni bezzeg azt tudsz.

2011. dec. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Az pedig egyenesen lehetetlen, hogy a kép helyén a sima, fehér fotópapírt látták, nem tudnak a festékréteg alá látni, hacsak nincs röntgenszemük"


404 hol írta hogy a fotópapír fehér volt? Mert én nem látom hogy ezt írta volna. Mér hazudsz? Amúgy meg a fotópapír háta patyolat fehér és simán megfordíthatták :D de mindegy is sztm te menthetetlen vagy.

2011. dec. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"Ha nem látnak 2D-ben (hosszúság, szélesség), akkor 3D-ben (ugyanúgy hosszúság, szélesség + mélység) mégis hogyan?"


A 2D során olyan információt is figyelembe veszünk, mint az árnyék, a mozgás, a textúra, az alak vagy a binokuláris diszparitás. Viszont a binokuláris kombinációs szabályban viszont a színek összemosódnak, ezért a képet vagy filmet 2 dimenzióval lehetetlen tisztán látni. A binokuláris kombinációs szabályban minden elem csak egyetlen másik elemhez illeszkedhet, míg a

binokuláris kombinációs szabályban az egymáshoz közeli pontok feltehetően ugyanakkora távolságra vannak a megfigyelőtől, és a diszparitás információ figyelembe veszi a távolságot, ezért maga a tárgy láthatóvá válik (fénykép) de a tartalom elmosódott egy színű egységet alkot. 3D-ben a stabilitás és az érzékenységi reprezentáció magában foglalja a tárgyak közötti hasonlóságot és különbséget is, tehát ami nem lát 2D-ben, az attól kiválóan lát olyan primitív egységeket például hengerek, melyek hierarchikusan szerveződnek.

2011. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Honnan másoltad ezeket a hülyeségeket? A magasabb szintű egységek a tárgy alakjáról, az alacsonyabb szintű egységek pedig a tárgy részleteiről nyújtanak információt. Tehát 2D-ben látunk képeket és filmeket, viszont mivel a szóban forgó lények nem látnak 2D-ben így nem tudták azokat értelmezni mármint a képeket. Aki nem lát 2D-ben az magát a tárgyat látja ha az orra alá dugod, és fel tudja mérni a paramétereit is, de a képet nem mert összemosódik és nem tiszta, nem éles. Látják hogy a fotópapíron van valami de nem látják tisztán hogy mi. Ne írjatok már hülyeségeket mert valaki rosszul tanulja meg. 2D-ben látjuk a képeket és a filmeket. De mivel azoknak a lényeknek nincs 2D látásuk ezért nem láthatták csak magát a papírt. 404 helyesen mondta.
2011. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
sajtot
2011. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
megint feltolt vmi az orrába 404:D
2011. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
földgömböt sztem ne, látják eleget...
2011. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy a kutyák nem látnak 2D-ben, egy nő pl. megtanította az uszkárját "olvasni", kis táblákra utasításokat írt (ül, fekszik stb.) és megtanította a kutyának, hogy melyik táblánál milyen feladatot kell csinálnia. Ettől persze nem tudott olvasni a kutya, a szavak "alakjáról" ismerte fel a táblákon lévő utasítást, ehhez viszont látnia kellett 2D-ben, különben nem tudta volna őket megkülönböztetni egymástól.

Szerintem mindneki tudja, hogy mit látunk 2D-ben, (pl. a monitor képernyőjét is) ezt nem nagyon lehet összekeverni. Eddig mind csak azt mondtátok, hogy hülye vagyok, de arról egy szó se esett, hogy miért nincs igazam :)

2011. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A fehér fotópapírról meg annyit, hogy 404 írta, hogy a képet nem látták, csak a papírt. Az pedig fehér. Akkor most miért is vagyok olyan menthetetlenül hülye?


(Egyébként attól függetlenül, hogy kinek van igaza megtanulhatnál normális stílusban válaszolni, ha jól tudom én senkit nem ócsároltam/hülyéztem le, 404-et se, csak nem értek vele egyet)

2011. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha nem látnak 2D-ben, akkor hogy tetoválták rá azt a jelet 404 hátára? Valamilyen szinten a tetoválás is festés, hiszen festéket visznek fel a bőr alá, ami így egy 2D-s képet fog alkotni, épp mintha a fotópapírra nyomnák rá a festéket, csak az "alap" (404 háta és a papír) különbözik. Azért kicsit nehéz úgy tetoválni, hogy nem lája, és azelőtt se látta soha a mintát. Ráadásul nem is lenne semmi értelme, hiszen elvileg azért van a hátán, hogy elriassza 404-től a gonosz idegeneket, de ha nem látnak 2 dimenzióban, akkor azt se láthatják, vagyis nem véd az ég világon semmitől.
2011. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!