Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hallottatok e már az USO-k ról?

Hallottatok e már az USO-k ról?

Figyelt kérdés
Az USO-k ugyan azok mint az UFO-k csak nem isemretlen eredetű repülő tárgy hanem ismeretlen eredetű uszó/víz alatti tárgy. Egyesek szerint ugyan az a kettő mi a véleményetek ? Télleg A tengerek mélyére fészkelték be magukat ?
2012. jan. 30. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
ez már kicsit erőltetett
2012. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Neménvagyokaz ***** válasza:
61%
Nem lehet ugyanaz a kettő, mert az egyik repülő objektum, a másik meg úszó objektum.
2012. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Egerszegi Krisztina. Szerintem ő volt a legnagyobb USO-nk ! :)
2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mirk ***** válasza:
100%

unidentified swimming object

unidentified flying object


ugyanaz (tehát ismeretlen akármi) csak az egyik úszik a másik meg repül

2012. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről a járművekről ugyanúgy hallani világszerte mint az ufokról,csak valahogy ez nem lett annyira felkapott dolog.Sokan láttak tengerekből,nagyobb tavakból fényes,világító,vagy csak világítás nélkül "kitörni" kirepülni olyan alakú tárgyakat,mint amilyenekről azok számolnak be,akik láttak közelebbről és meg is figyeltek az égen szival,háromszög,korong,csészalj...stb formájú ufo-kat/direkt írom,hogy ufo,mert tudom mi a jelentése és mivel semmi nem biztos,így ezekről a járművekről sem jelenthetjük ki kategorikusan,hogy idegenek járműve.../.Szóval szerintem ez még nagyobb rejtély,mint ami az égen zajlik.Állítólag vannak földalatti "bázisok",amiknek a be-kijárátaik olyan helyeken vannak,amiket ember nem vagy csak nehezen tud megközelíteni.A víznek simán lehet ehhez köze /Ellen Crystal-Csendes invázió/.
2012. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
hmm fura h én felteszem 1. a kérdést azt lehurrogják meg minden erre ő is felteszi ittmeg kapja a válaszokat... mégilyet
2012. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Unidentified Submerged Object

Így keressétek.

2012. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na ezt találtam akit érdekel van amúgy több is http://www.youtube.com/watch?v=BpApASmGBbk&feature=related
2012. jan. 30. 16:28
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Egy dokumentum film is van róluk, magyarul: http://www.youtube.com/watch?v=aKykQGw4GEo
2012. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!