Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért nincs megválaszolatlan...

Mért nincs megválaszolatlan kérdés UFÓ témában?

Figyelt kérdés

:D Kíváncsi voltam hogy mi a megválaszolatlan kérdés ufó témában de nem találtam.

Bezzeg tudomány közlekedés meg családi állapotok témában több ezer van.. Mi van veletek hogy ilyen jók vagytok ebben a témában? Mert ehhez mindeni ért de mi van a többivel?



2012. febr. 15. 15:46
 1/9 kris.king ***** válasza:
79%
Itt jól lehet trollkodni.
2012. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
ja olvass el pár kérdést és besz*rsz!
2012. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen olvastam... :)vannak viccesek.
2012. febr. 15. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Mert ez a Magyar mentalitás!

Egymást a sárba taposni és táncolni rajta, az ész meg elveszett és nem is akarnak többet tudni.

2012. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Sok kérdés viccesnek tűnik, de nem az. És sajnos sok troll van az ezotériában, akik csak nevetni jönnek, mert nincs jobb idejük! Pedig annyi szép dolog van az életben.... Sajnos már én sem válaszolok sok kérdésre, mert lepontoznak, szidnak....stb Pedig 3 éve tanulom a parapszichológiát sok mindenhez tudok hozzászólni.
2012. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem kommentelek már szinte...Egészség kategóriában az anyukák,felettébb "értelmes" nők folyamatosan lepontoztak,így már értelme nincs.És kérdező nyilván ez az oka,hogy mások sem írnak véleményt.Ez meg itt könnyedebb téma,sokan elhülyülik,de hát ez meg már az ő dolguk!
2012. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
1-es hozzászóló a király!Teljesen egyetértek vele. És te kérdező? Úgy gondoltad, ha senki más, majd Te jól megválaszolod, azt a kérdést, ami még senkinek sem sikerült?Egyébként télleg. Megnéztem. Igazad van:-D Na valaki találjon ki olyat ebben a témában, amihez senki nem szól hozzá!Ez az igazi kihívás!!!:-)
2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem feladtátok a leckéét mert még az értelmetlen kérdéseket is megválaszolják.
2012. febr. 18. 01:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert amint meglátnbak egy megválaszolatlan kérdést azonnal beirnak valami hülyeséget.Ilyen ufo rovatba amugy is főleg olyanok járnak.
2012. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!