Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen? Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen? Mit csináljak? Sok megválaszolatlan kérdés!

Figyelt kérdés
gyönyörű szerelemnek indult, nagyon sok közös élményünk van,amit nem fogunk tudni soha elfeljteni! mióta összeköltöztünk nem tudom mi történt vele!teljesen megváltozott. utál, menekül itthonról,iszik állandóan, a haverjaival lóg,és azt mondja mi nem illünk össze mert ő neki szabadság kell és hogy én mindig hisztizek ha elmegy és ő ezt nem bírja! holott alig látjuk egymást a héten mikor meg hétvégén együtt akarok lenni vele akkor elmegy haverozik diszkózik.mivel nincs itthon sosem, eltávolodtunk. azt hiszi én vagyok a rossz hogy én őt nem értem meg. majdnem verekedésbe fajulnak a vitáink. lesz ez még jobb szerintetek? mi a franc esett belé?nem azt szeretném hogy ne menjen el,tudja ő is,csak ő ha elmegy 3napig elő se kerül.:(hót részeg mindig.és emiatt összeveszünk és nem beszélünk egy hétig:( és ezt én nem tudom tolerálni ezt senki nem bírná. hogy kéne rávennem hogy megváltozzon?a régi énjét akarom! megoldás lenne a szétköltözés? köszi a válaszokat!
2012. jan. 22. 19:21
 1/2 segiccsé123 válasza:
de szemét :(
2012. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát,igen,ez tényleg kemény lehet.Én sem bírnám.Szerintem igen,el kellene költöznöd.A párod még nem áll készen erre,több időre lehet szüksége.Hátha magára talál.Sok sikert!
2012. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!