Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik a fejlettebbek : Az...

Kik a fejlettebbek : Az Annunakik vagy Slendermanek?

Figyelt kérdés

A rovat valaha írt legkeményebb kérédse.


adott két ellenséges faj, utóbbi inkább lény. Az Annunakik roppant fejlett mentális képességűek. A Siriusról jöttek, többszázezer éve az ember génállományát nemesítették fel és tudást adtak nekünk. Ők építették a nagy piramist, amit azóta sem tudnánk megcsinálni. Hatalmas techikai berendezéseik vannak, amikkel átszelik az univerzumot. Mindent tudnak a DNS-ről, ezer éveket élnek fiatalon és tudnap minden telepatikus, telekinetikus dolgot.


A másik lény, aki erdőkben él, és nem fizikai teste van, de alakváltozó mint a reptoidok. Gyerekeket raból és embert eszik. Paranormális jelenség hallucinációkat és rossz álmokat idéz elő.


Melyik az erősebb ? Ha aharcolnának ki győzne ? Ha megszállják az Annunakik a földet dec 21-én, akkor legyőznék őket ?


2012. márc. 4. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
az annunakik az erősebbek és ők a szebbek és okosabbak is, mielőtt megkérdeznéd külön
2012. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Slenderman simán kicsinálja anunikat.
2012. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Én magamévá tenném mindegyiket!

SP voltam, sziasztok!

2012. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
A Badacsonyi Gorenyember erosebb mindket fajnal.
2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Öhm, a Szíriusz egy csillag, remélem, tudsz róla? Mégpedig egy kettős rendszer tagja, így szinte biztos, hogy nincs bolygója.
2012. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

"Ők építették a nagy piramist, amit azóta sem tudnánk megcsinálni."


Nem? Hmm. Érdekes-érdekes.

2012. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyáltalán léteznének, akkor E.T. De nem léteznek!
2012. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudok felelősséggel nyilatkozni, ha SP leírja utána mindkettőről a tapasztalatait:)
2012. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SSJGoku ***** válasza:
56%
Mivel mind a ketten az ember ellenségei így lényegtelen. Velünk van viszont a Badacsonyi Görényember aki legyőzhetetlen!!
2012. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Chuck Norris életben hagyta őket, szóval nincs valós veszély.
2012. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!