Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Régen sokkal fejlettebbek...

Régen sokkal fejlettebbek voltak az emberi tudományok, mint azt már milliószor bebizonyították (pl. a Bibliában), akkor az a tudomány hogyan veszhetett el? Régen miért tudtak többet a Föld és a Galaxis titkairól?

Figyelt kérdés
És miért nem leplezik már le, hogy mi folyik itt? A NASA, és még sok más kutató csoportok, régészek már tudják a választ, olyan borzalmas lenne, hogy nem közölhetik az emberiséggel?
2011. márc. 16. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
wtf?aztmondod többet tudtak az univerzumróla párezer éve?hát te marhanagy tévhitbe élsz ember:D a bibliára meg ne alapozz semmit se,mert kb olyan,mint a macilaci...mese 1-2 igazsággal,pl hogy léteznek medvék,meg az a yellowstone nemzetipark,és ennyi:D
2011. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy ilyen emberek is lesznek. Igen, a biblia egy kitaláció, mesékkel, viszont akármit is mondasz, csak arra lehet következtetni a történetekből, hogy régen 2x fejlettebb volt a tudomány. Ugyanis az "istenek" meglátogatták a földet.. Csakhogy azok nem istenek voltak, csak azoknak írták le. Nem élek tévhitben, megnyugodhatsz.
2011. márc. 16. 23:00
 3/23 anonim ***** válasza:
na akkor mondj már vmit mivel tudtak többet...aztán odamehetsz a nasahoz,hogy jajj te tudod azt,amit ők nem,és milliomos leszel:D meglepne,ha ez lenne
2011. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nézz dokumentum filmeket, és rájössz.
2011. márc. 16. 23:03
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha szerinted a bibiliában vannak bizonyítékok tudományos bizonyításokra, akkor ott nagy gondok vannak.
2011. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Úristen, csak egy példát hoztam fel. Mondhattak volna leleteket, akármit..
2011. márc. 16. 23:06
 7/23 anonim ***** válasza:
hát ezt mondomén is:D olyna nincs,hogy vmit akkor tudtak,most meg nem....ha tudták,akkor leírták,és fennmaradt,és arra építkezünk,ha helyes....szerinted csakúgy kidobnák a kukába a helyes feltevéseket a mai világba?amikor az a nagyhatalom,aki fejlettebb...nemtudom mit akartál elérni ezzel a kérdéssel,de nagy hülyeség...maximum az lehetett,hogy az ókorban rohamosan megindult vmelyik tudomány,pl fizika,vagy matek,ami most nem olyan gyorsan halad,mint akkoriban,de ez természetes,nem lehet kétszer feltalálni a szökőkutat mondjuk....
2011. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha te már eldöntötted, hogy milyen álomvilágban akarsz élni, akkor minek kérdezel? Ez valami burkolt térítés kérdésnek álcázva?
2011. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
amúgy én se értem most mivan:D ezek szerint már az ókorban volt tv mondjuk?:D és visszafele fejlődtünk eddig?:Dvagy nemtudom mire gondolhatott...
2011. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább arról beszél, hogy a Bibliai "istenek", "angyalok", valójában egy földönkívüli faj tagjai voltak, akik az égből/űrből(mennyből) jöttek a földre.


Hogy én mit gondolok erről? Nem találkoztam semmilyen bizonyítékkal, ami arra késztet engem, hogy elhiggyem. Bár azt is hozzá teszem, hogy még mindig "valóság" közelibb, mint a biblia eredeti értelmezése. :D

2011. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!