Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy egyedül vagyunk?

Lehetséges, hogy egyedül vagyunk?

Figyelt kérdés

Lehetséges az, hogy azért nem tudtuk felvenni a kapcsolatot más intelligens életformával mert nem is léteznek. Esetleg ha léteznek lehet nem is érdekli őket az űr? Egyáltalán meg tudnánk egymást érteni? Nemrég egy könyvet olvastam amiben egy faj gépek helyett már létező élőlényeket nevelt ki "gépnek" (pl. a hajó egy tengeri állat volt, aminek alkalmassá tették a hátát az utazásra).

Tehát nem hasznának semmiféle technikai cuccot, mert nem is érdekli őket és ezért nem is fogunk velük találkozni?



2012. ápr. 12. 22:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

*előző

Bocsánat.

2012. ápr. 13. 18:09
 12/13 anonim ***** válasza:

kedves első


én nem dobálóznék csak úgy az "értelmes" szóval főleg a gyakori kérdéseken...

2012. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most a roswell-i történetből indulok ki. Szerintem ott volt valami, nem csak kitalálták, hogy láttak, felboncoltak idegen lényeket. Vagy számos eset is bizonyítaná a létezésüket, csak muszáj eltitkolni, mert az ember úgy van beprogramozva, hogy amit nem ismer fél tőle. Tömeges hisztéria, pánik törne ki, ha kiderülne, hogy itt vannak, léteznek. És akiket elraboltak, kísérleteket végeztek rajtuk minden igaz lenne, az emberek rettegni kezdenének, mert egy olyan civilizációval állnánk szemben, akik ellen védekezni sem tudnánk, talán még kommunikálni sem nagyon. Ha olyan technológia birtokában vannak (pl.: állatcsonkítások, emberrablások, agykontroll, gabonakörök, űrhajóikkal ide-oda cikáznak, felgyorsulnak, lelassulnak stb), ami hatalmas intelligenciáról tanúskodik, mi csak kísérleti alanyok vagyunk a szemükben, nem ellenségek. Ha kiakartak volna irtani minket, akkor már talán megtették volna, de számukra érdekesek lehetünk, ha csak figyelgetnek, néha-néha megjelennek, kutatnak a bolygónkon. Szóval nem vagyunk egyedül.

De egy másik elméletem szerint, a furcsa, megmagyarázhatatlan eseményeket mind az emberek alkották. Akkor pedig vagy tényleg egyedül vagyunk, vagy léteznek fejlett lények nálunk alacsonyabb, esetleg fejlettebb szinten, csak nem találnak meg. Mert nem jutottak el még olyan tudati szintre, hogy űrutazás. Szerintem erről órákig lehet elmélkedni.

2012. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!