Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma hajnalban Budapest Felett...

Ma hajnalban Budapest Felett 3-4 db "UFO"-t lehetett megfigyelni 1:30-1:45 között!? Aki Látta Irjon!

Figyelt kérdés

Lefekvéshez készülődtem előtte kimetem cigizni a teraszunkra

és amint kiléptem felnéztem az égre és összevissza repkedtek az égen aztán eltüntek 2-3 perc mulva lassan elrült egy ..



2012. jún. 16. 01:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
76%
Tegnapelőtt este kiszöktek a papagájaim! Ha valaki látta őket, szóljon! Az egyiknek olyan feje volt, mintha UFO lenne!
2012. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Ha beírod a keresőbe,hogy ufo magazin,tuti ki fogja neked dobni a szerkesztőség címét ,ahová várják az ilyen bejelentéseket! De itt ne várj túl sokat,mert ez az oldal már szánalmas,ahogy nézem,és nem fogsz ,csak többnyire szkeptikusokkal találkozni!
2012. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos az ertelmiseg nagy resze szekptikus.

(mekkora pech:p)


Kozepkor kitalalt maganak vampir, boszorkany stb dolgokat.

Mindenben ezt lattak , voros haj akkor mar egessuk el gyorsan.


Nekunk mar egy boszorkany nem eleg jo. Jobb az ufo...

Minden ufo , de normalis felvetel egyrol sincs. Az osszes felvetel egy kicsi pont jo messze...

Ha ugyis ennyi ufo van nem kell aggodni lesz majd akor normalis felvetelt keszit(es nem egy messzesegben levo pontot)


Valoszinuleg megjelenhetett mashol is az elet. De kicsi az eselye,hogy egymashoz kozeli bolygokon , egy idoben.


De mivel jobb ha en naprol napra varom mikor jon az UFO hadsereg?:P Aki varta oket majd kozejuk emelik , aki meg nem az meghal?:D Vagy fel lehet rajuk keszulnom?

(persze ha agressziv gondolatokkal erkeznenek)



Az elso UFO latasok ota mar meghalt par generacio, es meg mindig semmi.(ami jo hir)

2012. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
28%

Azt gondolom,hogy aki "értelmiségi" aki tanult,aki intelligens,az elfogadja azt a lehetőséget,hogy léteznek rajtunk kívül intelligens lények.

Aki ezt a lehetőséget kizárja az szűk látókörű.Ez az én véleményem!

2012. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

54%-os: Azért van különbség aközött, hogy valaki tagadja minden idegen élet létezését, vagy pedig azt tagadja, hogy a hozzád hasonló rengeteg idióta találkozott már az idegenekkel.


Én hiszem, hogy vannak idegenek valahol, viszont olyan messze, hogy ide tuti nem értek még el.

Ébredj fel.

2012. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
34%

egy szóval nem mondtam,hogy én találkoztam velük és veled ellentétben vagyok annyira intelligens,hogy ismeretlenül/névtelenül nem idiótázok le senkit. Az meg,hogy az emberiség megállt egy fejlődési szinten és képtelenek vagyunk érdemleges dolgokat felmutatni,nem azt jelenti,hogy a világegyetem bármely részén élő lények ne lehetnének olyannyira fejlettek,fejlettebbek nálunk,hogy képesek legyenek ideutazni. Ha valaki veszi a fáradtságot és kicsit utánaolvas a témának annyi de annyi fehér folt van a múltunkban....De én nem "térítek",mindenkinek a maga dolga miben hisz,és nem tartom idiótának azt,aki szkeptikus,csupán szűk látókörűnek,ami persze nem baj,csak badarság,de mindenki maga tudja mi az,amiben hisz,és mi az,amiben nem...

Természetesen könnyebb,és megnyugtatóbb homokba dugni a fejünket.........

2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

"Az meg,hogy az emberiség megállt egy fejlődési szinten és képtelenek vagyunk érdemleges dolgokat felmutatni"


Mikor alltunk meg?

Mi volt az utolso felmutatott erdemleges dolog?

2012. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem is hülyének néztek (pedig ők is ott voltak és látták velem együtt...), amikor valami furcsa kütyü volt az égen egyik este. Képeket én sem készítettem, és akikkel voltam, ők sem. Én azért nem, mert eléggé meglepődtem, és eszembe sem jutott, hogy géphez nyúljak. Már megszoktam, hogy ilyenek miatt lehülyézik az embert, pedig némely felvétel, ami kering a neten sok mindent alátámasztana. Persze mindent meglehet magyarázni, hogy mi is lehetett (gömbvillám, meteorit, napkitörés stb stb.). Nem láttam, de hiszek neked.
2012. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

"Idegenek" pedig léteznek csak szüklátókörű elvakult emberek nem veszik észre.

Régen amit a könyvekbe is leirtak "hogy istenek" valójában rájuk értették" gondolj csak bele a piramisokat megalapították hogy emberi erővel képtelség lett volna felépiteni az akkori teknológiával.

Számtalan bizonyíték van hogy régen is gyakran látogatták a földünket.Csak mi egy rész kapunk az információból mert!!vagy ők nem hagynak maguk után nyomot,vagy a kormány tünteti el!Nem egy emberrablás történt már és megállapították a szemtanuk és az elrabolt is igazat mondott hazugságvizsgálóval.


De sajnos rengeteg tudatlan elvakult,vallásilag elvakult ,szűk látókörű , és még sorolhatnám . Aki nem tudja elfogadni az idegenek létezését akkor az ne irjon ilyen témába.

2012. jún. 19. 23:26
 30/57 anonim ***** válasza:

Ha mar itt vannak tobb ezer eve, es fel szerettek volna magukat fedni,hogy ok pontosan foldonkivuliek akkor megtehettek volna.

Kicsi az esely arra,hogy egy tavoli bolygorol erkezve fejletlenebbek legyenek nalunk. Ennek kovetkezteben nem tul valoszinu,hogy barmelyik kormany utasitgathatna oket barmire:P Ha fel akarnak fedni magukat megtehetnek.


Tehat vagy nincs egyenlore foldonkivuli a foldon.(Hogy ez miert valoszinu arrol is vannak jo konyvek, amelyik azt boncoljak ,hogy milyen kis esellyel alakul ki egymashoz kozel , egy idoben ket bolygon is elet.)

Vagy nem akarjak magukat felfedni.

Egyik esetben sem erdemes idot vesztegetni a keresesukre, figyelesukre egyebek.

2012. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!