Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma hajnalban Budapest Felett...

Ma hajnalban Budapest Felett 3-4 db "UFO"-t lehetett megfigyelni 1:30-1:45 között!? Aki Látta Irjon!

Figyelt kérdés

Lefekvéshez készülődtem előtte kimetem cigizni a teraszunkra

és amint kiléptem felnéztem az égre és összevissza repkedtek az égen aztán eltüntek 2-3 perc mulva lassan elrült egy ..



2012. jún. 16. 01:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi kommentre számitottam számomra annyitsem ér hogy csak az első sort olvstam el!
2012. jún. 20. 18:36
 32/57 anonim ***** válasza:

Teged idezlek:

"De sajnos rengeteg tudatlan elvakult,vallásilag elvakult ,szűk látókörű , és még sorolhatnám ."


Ennek tukreben rad bizom,hogy eldontsd mennyire vagy elvakult:)

2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Bocsi,de én nem vagyok elvakult!Csak nem egyszerű ember vagyok!Engem nem manipulálnak mint az emberek 80%-át!

Tv,rádió,vallás,média,= Off

2012. jún. 21. 00:46
 34/57 anonim ***** válasza:
Legalább le vetted volna kamerával, akkor talán el is hinnénk!
2012. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Már leírtam hogy mért nem vettem fel.

Aki látott már ilyesmit az tudja hogy igazam van.

Nem kell elhinni mennyé a templomba hinni!

Az UFO-témából szelektálhatnának pár embert vagy bannolhatnák.A sok hozzánemértő okoskodó idiótát!

2012. jún. 21. 21:44
 36/57 anonim ***** válasza:

Csak hogy normális hozzászólást is kapj (bár a másik három oldalt nem olvastam végig): Nem te vagy az egyedüli. Én rengetegszer bámulom az eget, és azóta történtek velem eléggé megmagyarázhatatlan dolgok :] Egyszer láttam, hogy három (egy nagy, és két kicsi) fehér, halványan világító "cucc" elhúz az égen. Nem lehetett repülő, mert nem egyenesen haladtak, folyamatosan kanyarogtak, arról nem is beszélve, hogy a repülő nem ilyen gyors, és nem tűnik el ilyen hirtelen, egy szempillantás alatt.

Ha tippelhetnék, szerintem megfigyelnek minket, és addig még csak szóba állni sem fognak velünk, amíg meg nem szűnnek a népek közötti háborúk. Szóval még jó sokára nem fognak velünk szóba állni... Hogy is mondjam.. ha te békében élsz a szomszédoddal, akarnál még egy olyat, aki folyamatosan szekálna, netán rád támadna egy kuka mögül? Mert én sem. Társadalmilag és tudományos téren is fejletlenek vagyunk -de csak az űrjáró fajokkal szemben. Mert gondolj bele, hogy még hány "földönkívüli" lehet, szerte a galaxisban? Akik hozzánk hasonlóan még csak saját magukról tudnak biztosan? :) Rengetegen vannak..

2012. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
és mit tudtok a Roswelli ufó boncolásról? ha igaz, akkor mért titkolják el? Végre bebizonyosodna a ufók létezése Bocs az előző válaszért de igy nagyon nehéz elhinni!
2012. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

A rosswelli ufóboncolás 2-3 fiatal régi filmeket vásárol egy aukción

megisvették amin egy katonai ufóboncololás volt

végignézték megakarták mutatni vagy eladni

de a szalag elég régi volt és tönkre ment

ezért elhatározták hogy csinálnak eggyet..röviden ennyi


De nem tudom mit gondoljak aztis kinézem hogy ezt a kormány csinálta hogy elterelje az embereket az ufó témárol!

2012. jún. 24. 12:36
 39/57 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek üzenném hogy én elhiszem neked amit láttál mert

én is sokmindent tapasztaltam és láttam már ilyen megmagyarázhatatlan dolgokkal kapcsolatban.Nem vagyok fanatikus mindenre nyitott vagyok.A magyarázatokat is meghallgattam de csak megtudok különböztetni egy általam meg nem magyarázható repülő tárgyat egy fogyatékos galambtól.Szóval azért mindennek van határa.Ez a baj a legtöbb Noob kommentálóval hogy csak aszt hiszik el amit a tv,NASA,Tankönyvek,vagy 1-2 vallási vezető mond.Ezért ragadnak le fű meg a gulyás szintjén.Igazából mindent meglehet megmagyarázni de van amit egyszerűen nem lehet elfogadni.pl egyszer egy vadászrepülőt az Amerikai légierő ráállított egy Ufo-ra a a pilóta utolsó jelentése még az volt hogy látja a tárgyat és nagyon gyors.A gép roncsait és holttestet megtalálták.Valószínüleg olyan magasra felment a gép hogy a pilóta elájut és ezért zuhant le.Amikor a jónép és a sajtó választ követelt a szerencsétlenségre a légierő aszt mondta hogy a pilóta összekeverte a Vénuszt egy UFO-val és valójában a Vénusz üldözte ezért ment olyan magasra XDXDXD.(Egy képzett pilóta).No de ez a magyarázat kielégítő lehet az ide kommentálók 90%-ának de nekem(nekünk)

NEM!

2012. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Kedves utolso.

Akkor meg egy kerdesem akadna, fantasztikus foldonkivuli eletrol beszelo szakertok szerint: Ev vegere itt lesz egy Nibiru nevezetu bolygo.


(jelenleg meg senki nem latja csakis ok)


Az neked bizonyit barmit ha total tevednek?

Vagy az jelent e barmit?

Vagy az termeszetes,hogy az esetek 90%-ban bizonyithato a tevedesuk?(a maradek 10%-ban sem tudjak bizonyitani az igazukat, de az ellenkezoje sem bizonyithato)


Tipikusan a farkast kialto fiu tortenetere lehet itt raismerni.


Ha te talalkoznal egy foldonkivulivel, es nem tudnad bizonyitani.

Mit mozdulna elore a vilag?

Es a te eleted?

Jobb lenne? Rosszabb?


Ti leirjatok a gondolatokat, kerdeseket kaptok, es mi lesz a valasz: Elvakult mindneki, elvakult!!!!!!!!

Ezek azt hiszem egyszeru kerdesek.(ha gondolod megszamozom,hogy ne felejts el egyre sem valaszolni)

2012. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!