Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufó "kutatók" miért akarják...

Az ufó "kutatók" miért akarják mindenáron megtudni, mi játszódik a háttérben? Mi van, ha okkal titkolják és azzal csak rosszabbá tennék a helyzetet, ha szétkürtölnék a valóságot?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudom, mit jelent az UFO, mégis manapság már használják a földönkívüliekre is, mert rövidebb.

2012. jún. 19. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van oka, akkor az egyedül az emberek magatartásmintájában keresendő... Mert kell egy "fővigyázó", mert önmagáért az egyének többsége képtelen volna felelősséget vállalni. Mondjuk nem pánikba esni, és hisztériát kelteni. Sokan ezt tennék, végső soron az alapvető emberi mentalitás az oka, hogy titkolóznak. De nem baj, mert a társadalom ilyen irányba ment el, tapsoljuk meg magunkat. Feladni a kényelmet, a megszokott életet, az eddig bemagolt tételeket, szinte már az addigi élet hiábavalóságát jelentené. Jobb nem tudni semmiről, mert addig lelki béke van. És, hogy a "kutatók" :) miért akarják tudni? Nyilván egyén inditatás. Vagy, mert az igazsághoz jogunk van. Az, hogy ezzel ki milyen mértékig tudna megbirkózni... Nincs olyan ok, ami miatt emberséges másokat kitenni a veszélynek azáltal, hogy eltitkolnak olyan tényeket, amelyek nem tudása, egy esetleges támadás esetén azonnali halálhoz vezetne...
2012. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én viszont tudok: amerikai őslakosok Kolumbusz előtt, amerikai őslakosok Kolumbusz után, vagy Afrika a keresztény térítők előtt, és így továbbb...

A mai világban épp elég nagy baj az is, hogy egymást nem tudjuk elfogadni. A saját fajunk kultúráit nem vagyunk képesek tolerálni, a többség mindenáron rá akarja erőltetni az eszményeit, vallását, gazdasági rendszerét a kisebbségre. És mindenhol ez megy.

Miért is volt az a norvégiai mészárlás nem is olyan a rég? Mert egy őrült nem tudta tolerálni a bevándorlókat és ezért elkezdte kaszabolni a liberálisokat, a gyerekeket!

Ha most elénk állnának, hogy amúgy a földönkívüliek is itt vakációznak, sőt diplomáciai kapcsolatokat ápolunk velük, mégis hány fanatikus kattanhatna be?

2012. jún. 19. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogadjatok el, hogy ha a Foldre erkezett mar foldonkivuli, ha ok szeretnek magukat nagy nyilvanossag elott megmutatni , mar megtehettek volna.

Tehat vagy nincsenek a Foldon, vagy nem akarjak magukat mutogatni...


Egyik esetben sem kell oket kutatni.

2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene feszegetni ezeket a határokat. Ha lát valaki valamit, fogadja el a tényt, hogy léteznek, itt járnak. Oka lehet annak, hogy nem mutatják meg az egész emberiségnek magukat az idegenek. Sok mindent láthattak már, tudhatják milyen is az emberi természet, hogyan bánunk más fajokkal, sőt saját fajtánkkal. Nem csak tömeghisztéria miatt titkolózhatnak. Bár olvastam olyat is, hogy maguk a földönkívüliek szerették volna, ha bejelentik nekünk létezésüket. Nem tudom higgyek e ebben, eléggé hülyeség...
2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy tudna ártani a valóság??!! Hogy tudna annál jobb lenni a hazugság, tudatlanság, sötétség??!!


Az ilyen tömeghisztériában nem hiszek, ezek csak üres szavak! Évtizedek óta ezt a fost nyomja minden agymosott zombi, anélkül, hogy belegondolna, mit is jelent valójában. Mitől lenne az? És ha lenne, meddig tartana? 3 napig?

És mit ártana egy kis pánik, már ha egyáltalán lenne? Belehalnánk?

Én pl el nem tudnám képzelni magamról a pánikot, és nem vagyok egy különleges ember, sőt, inkább vagyok átlagos, és biztos vagyok benne, hogy pár milliárd ember ugyanígy gondolkozik!

Akik meg olyan agykapacitással rendelkeznek, hogy kizökkenthetetlen hisztérikus állapotba kerülnek, azokért nem kár! Az ilyen sorvadt agyúak csak az emberiség szégyenei, ott dögöljenek meg, ahol vannak, lefosom a hisztijüket.

2012. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:

Egyébként miért van az, hogy mindenki tart a "földönkívüliektől"? Miért volnának szükségszerűen rosszak?

Mi is megfigyelünk egyéb, nálunk kevésbé fejlettebb élőlényeket, nem feltétlenül pusztító szándékkal, hanem csak tanulmányozni akarjuk őket, hogy megismerjük a minket körülvevő világot.

2012. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már amennyire a humanoid fajra jellemző agresszivitást ismerem fenyegetettnek éreznétek magatokat , azt hinnétek , hogy majd elorozzuk a bolygót , és automatikusan "védekező üzemmódba " Állnátok. Szóval ezért titkolnak minket.
2012. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!