Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi zuhant le...

Szerintetek mi zuhant le Roswell-ben?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg földönkívüli csészealj vagy esetleg más?

2012. jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, nagy tévedésben élsz!

Eleinte nem tagadták hogy egy csészealj esett le! később tagadták le!

Tehát ez volt az eslő nyilvános eset hogy földönkivüliekkel találkozott az emberi faj!


Az fbi közzé tétele: Már nem tagadja a Roswelli ufot, 50 év titkosítás után tették közzé!


Tehát ted fel a kérdést magadnak, hogy mi esett ott le!

2012. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Szted egy kormány nyíltan felvállalna egy ufobalesetet? Gondolkodj már egy kicsit. Pont azért mondták azt, h a sok ufo bolond elhiggye. A mai napig tagadják az ufok létezését minden ügyben, akkor miért ismernék el Roswellt? Ez hülyeség... Amíg a sok defektes ezzel törődik, h jaj milyen ufo lehetett, addig a kormány nyugodtan tudja fejleszteni a katonai dolgait, mert nem zaklatják őket azzal, h mit fejlesztenek, mikorra lesz kész stb. Ez csak az emberek hülyítése.

És ha megnézed sokan be is dőlnek, hány kérdés volt ma is itt, h ufót szállítanak nyíltan Amerikában stb..pedig csak egy robotrepülő volt.

Nem kell mindent elhinni egy világhatalom kormányának, amit állítanak. Ha azt mondanák 50 év múlva h Elvis űrlény volt, azt is elhinnéd?

2012. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, ha megnézed a mai katonai repülőket, nagyon fura formájuk tud lenni. Elég megnézni a B2 bombázót, amit a fejlesztése során a nép nagy része ufónak nézett.

A kormány mindig titkolja a katonai dolgait, mert különben hátrányba kerülne az ellenfeleivel szemben, ha felfedné a lapjait. Ezért ha baleset történik, és nem mondják el h mi volt az pontosan, már jönnek az ufó hívők. Bele kéne látni a dolgokba egy kicsit. Nincsenek semmilyen szerződések emberek és ufók közt, nincsenek reptoidok meg ilyesmik (ezzel nem azt mondom h a Földön kívül nincs más élet). Ez nem az X-akták:) Bár 3/4 óra múlva kezdődik a Viasat 6-on:)

2012. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

És ha ezt tudod hogy katonai fejlesztések zajlottak ott Roswell-ben, akkor másnak is tudnia kellett volna,tehát akkor már hibás az elméleted hogy csak új típusú repcsi volt és az ufokkal terelték a témát.Vagy ez csak neked jutott eszedbe? És az első pár napban még Ufo-t mondott minden ember aki látta (nem csak parasztok) és utána hirtelen mindegyikük letagadta és léggömböt mondott.

Belegondolsz abba hogy szerinted az ufo témával tereltek valami mást ami ott volt(van) akkor felmerül a kérdés:

Vajon mi Titkosabb és rémisztőbb történt(ik) ott mint egy

Földönkívüli technika kutatása.

Ez teljesen logikátlan.Titkosabb lenne egy új bombázó mint egy ufo?

2012. jún. 27. 09:23
 25/36 anonim ***** válasza:
A KGB postagalambja!
2012. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyira sem veszed a fáradtságot, hogy legalább a hivatalos magyarázatnak utána néz de azért járatod az agyad ezerrel. Persze, hogy ki mit fogad el az mindenkinek a saját döntése.
2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"És ha ezt tudod hogy katonai fejlesztések zajlottak ott Roswell-ben, akkor másnak is tudnia kellett volna,tehát akkor már hibás az elméleted hogy csak új típusú repcsi volt és az ufokkal terelték a témát."


Az a baj h te már annyira hiszel az ufokban, h nem látod tisztán a dolgokat. Te az a tipikus hívő vagy, aki ha lát egy műholdat az égen, már telefonálsz h ufot láttál, és másnap megveszed az ufo magazint, h más is látta-e.

Roswell egy kisváros, ahol sosem fejlesztettek semmit, sem katonai dolgot, sem űrlényekkel kapcsolatosat. Roswell csak egy baleset helyszíne. Ha megnézed, földrajzi viszonylatban nincs messze Roswelltől az 51-es körzet. Az 51-es körzetben tesztelik az új katonai repülőket, berepüléseket végeznek velük. A B2-es bombázót is itt tesztelték anno, a sok ufóhívő meg egyből azt hitte h csészealj, mert olyan a formája mintha nem földi lenne... Ha vmi újat fejleszt egy kormány, annak valószínűleg a megszokottól új formája lesz. Ez nem jelent egyből ufót.

Az meg h mindenki megváltoztatta a nyilatkozatát elég egyszerű megmagyarázni. Tegyük fel h egy katonai repülő zuhant le. Csak páran látták, mivel nem a város közepére zuhant. Mit mond a paraszt? "há öcsém, ez egy ufó". Miért mondja ezt? Mert egy az h nem ért a dolgokhoz, vagy épp turista központot akar csinálni a városból. Fogadjunk ha az udvarodra zuhanna egy műhold, akkor te is egyből azt kürtölnéd szét h ufót találtál. Ezután megkeresne a katonaság, akiké a szerkezet, h ugyan már, ne beszélj baromságokat, mert idecsődítesz még több riportert, plusz a hívőket és a turistákat, és akkor magyarázkodhatnak évekig, plusz a roncsok szállításánál is millió féle biztonsági intézkedést kéne bevezetni. Nem mind1 h 100 ember szeme előtt visznek el egy roncsot, vagy 1000 riporter előtt. Erre elég bizonyíték, h egyik nap lefotózták h az amcsik egy robotrepülőt szállítanak közúton, vmelyik megszállott már fel is rakta egyből a netre h ufó...

A hidegháborúban nagyon titkos volt minden kutatás, mivel nem lett volna jó dolog ha az oroszok kikémlelnek akármit is. Most mit mondtak volna Roswellben, h lezuhant egy titkos kémrepülő, amit majd lehet h bevetünk az oroszok ellen?

Tipikus berepülési fázis volt egy prototípus gépnél, ami valószínűleg az 51-es körzetből szállt fel. Repülési mértékben nincs messze a 2 hely egymástól (főleg ha azt vesszük h egy B2-es 10.800 km megtételére képes, légi utántöltéssel 18.000 km-re, a repülési csúcsideje eddig 18 és fél óra volt egyhuzamban. És akkor még ott vannak a kémrepülők is, az U2 vagy az SR-71). Valószínűleg hiba történt a gépben, ezért lezuhant. A kormány a helyszínre ment, összeszedte a roncsokat, és elvitte őket az 51-es körzetbe, ahonnan indult. Az meg h fura kinézetű akármiket láttak... Az Sr-71 és U2 gépekben a pilóták különleges szkafanderekben utaznak, hasonlóban mint az űrhajósok, a nagy magasság miatt.

Mindenre megvan a racionális magyarázat. Persze könnyebb mindenre azt mondani h ufó, mert azzal el is van rendezve az egész.

2012. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:

Handasus


Te vagy tévedésben, nem azt ismerték el, hanem, h felvették egy jegyzőkönyvet, amiben egy idióta arról nyilatkozott, h látott idegen lényeket egy bázison.

Ennyi.

2012. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

25/28

Szerintem te vagy egy kicsit elvakult és szűk látókörű ha mindent bekajálsz amit a sajtó mond.

Nyugodtan higgy el mindent.Nem a te hibád hogy csak ekkorák a képességeid. :D

Egyikünk sem volt ott biztosra nem állíthatjuk mi volt az.

Nem tudom visszaolvasgattad e az eddigi irományaimat de szerintem én sem jelentettem ki egyértelműen hogy egy UFO volt.

A kérdés azért került kiírásra hogy az értelmesebb emberekkel megbeszéljük egymás véleményét.

Az utánad író pl nagyon tetszett mert teljesen érthető módon leírta az ő gondolatait és ezzel nem sértett meg.

Egyébként neki üzenném hogy nem vagyok fanatikus és minden magyarázatra nyitott vagyok amennyiben az helytálló.De azért az olyan baromságokat nem eszem meg hogy a pilóta a Vénuszt követte (megtörtént).Meg szerintem egy sast és egy műholdat megtudok különböztetni valami mástól.Ja és szerintem 1947- ben még nem voltak csészealjra hasonlító robotrepülők.Szerintem...

Én csak azt kérem hogy ne nézzük le mások véleményét és ne degradáljuk a másikat.Lehet ezt kulturáltan is.

Lényegében mindent meglehet magyarázni az már más kérdés hogy mennyire hisszük el.

Egyébként köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

2012. jún. 28. 10:25
 30/36 anonim ***** válasza:
Az FBI vagy CIA vagy melyik titkosította a dokumentumokat, tavaly nyilvánosságra hozta az eset jegyzőkönyvét. Keres rá, olvasd el.
2012. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!