Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi zuhant le...

Szerintetek mi zuhant le Roswell-ben?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg földönkívüli csészealj vagy esetleg más?

2012. jún. 26. 19:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Ja és szerintem 1947- ben még nem voltak csészealjra hasonlító robotrepülők"


Robotrepülők nem voltak, viszont "csupaszárny" repülők már léteztek. A Northrop XB-35 és YB-35. Ezek voltak a mai B2 alapjai, csak ezek még légcsavarosak voltak, mivel a sugárhajtómű pár évvel későbbi találmány.


[link]


[link]


Ezeket a gépeket 1941-ben kezdték fejleszteni. 1946-49 között végezték a tesztrepüléseket, a kaliforniai Hawthorne légibázison. Ez Roswelltől ugyan olyan távolságra van, mint az 51-es körzet. Még az irány is majdnem ugyanaz. A gép több mint 10.000 km repülésre volt alkalmas utántöltés nélkül.

Most gondolj bele, egy a II. világháború idején élő ember, aki eddig csak Mustang-ot látott repülni, mivel akkoriban az volt tömeggyártásban, meglát egy ekkora behemótot. A légcsavarok hátul, nincs kimondottan törzse a gépnek, csak egy szárny. Mit gondolhatott vajon? A mai embernek ez megszokott, hisz mennyi ilyen gép van manapság. De akkoriban?

Valószínűleg egy ilyen gép zuhanhatott le Roswellben is, és mivel nem akarták h fény derüljön a repülőre, ezért kitaláltak egy mesét, a polgárokat pedig kényszerítették a sztorijuk megváltoztatására. Párhuzamosan ezzel a németek is fejlesztettek egy csupaszárny gépet, de az már sugárhajtóművel volt szerelve. A '48as évre az amerikaiak is kísérleteztek a hajtóművel, lehetséges h pont emiatt zuhant le. Ha megnézed a gépet oldalról, ugyanúgy néz ki mint a B2, kicsit csészeformája van, mivel oldalról nem látszik a szárny ugye. Mint ezen a képen:


[link]


Ennyi a magyarázatom az esetre. Amúgy az YB-35 lett a mai B2 alapja, ez alapján készült el az első B2, ha jól tudom 1988-ban.

2012. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó magyarázat.

Csak nem értem hogy elvileg már a náci Németországnak

voltak sugárhajtású repülőgépeik ami azért kicsit korábban volt.Nem értem ezen miért propeller volt.No mind 1 biztos megvolt rá az okuk.És nem tudom miért csak tavaly hozták nyilvánosságra a "nem létező" jegyzőkönyvet.Azért írtam idéző jelbe mert van egy feljegyzés miszerint kikérték a Roswelli aktákat de azt állítótták hogy erre az időpontra nincsenek dokumentumaik.

De most akkor azt nem értem miért kiáltottak sokan ufo-t amikor valójban egy repülő kísérletezés volt és közben meteorológiai ballonra fogták. :D

Ez nagyon zavaros.Most ennyi erővel ezt is higgyem el utolsó előtti mert könyvet írtak róla?

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 28. 11:29
 33/36 anonim ***** válasza:

"Csak nem értem hogy elvileg már a náci Németországnak voltak sugárhajtású repülőgépeik"


Voltak 43-ban, viszont nagy részük nem volt repülés képes. Legyártottak jópár darabot, meg is nyerhették volna a háborút velük. Sok sugárhajtóműves repülőjük a felszállás közben felrobbant, hajtóműindításnál kigyulladtak, a levegőben leálltak stb. Nagy volt a veszteség arány. Amikor már bevethető lett volna a sugárhajtóműves repülő, addigra már késő volt.

A csupaszárny gépet 41-ben kezdték fejleszteni, mivel akkor még nem volt működőképes sugárhajtómű Amerikában, ezért a jól bevált légcsavarnál maradtak. Ezzel is tökéletesen lehetett tesztelni a gép manőverezhetőségét, vagy h egyáltalán tud-e repülni. Amikor már stabilan tudták hozni a sugárhajtómű teljesítményét és megbízhatóságát, akkor szerelték csak be.

Az ilyen "pentagonban dolgoztam" könyveknek sem kell ám mindent elhinni. Sokan csak azért írnak könyvet, h meggazdagodjanak belőle:) Ha elolvasol párat, mind mást ír, egyiknél sincs egybevágóság. Azért kicsit fura h egy helyen dolgoznak ezek az emberek, mégis mind mást látott:)

2012. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
És ha ezekről a gépekről mindenki tud.Akkor miért titkosították őket?
2012. jún. 28. 11:37
 35/36 anonim ***** válasza:

Hát mert akkor még senki sem tudhatott róluk, akkor ugyanolyan titkos volt mint most egy lopakodó robotrepülőgép.

Azért titkosítják ilyen hosszú időre őket, mert 50 év alatt valószínűleg már elavul az a technika, más országok is kifejlesztik azt a technikát stb. Ha 5 évre titkosítanák, 5 év múlva bárki megnézhetné, h mi is volt ott,abból meg már lehetne fejleszteni. Ezért a katonai dolgokat és fejlesztéseket (és ha kell, akkor a hozzájuk tartozó baleseteket) általában 30-50 évre titkosítják.

2012. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat.

Tényleg hasznosak voltak.

2012. jún. 28. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!