Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lenne a követke...

Szerintetek mi lenne a következménye ha a földönkívüliek felfednék magukat az emberiségnek?

Figyelt kérdés

Társadalmi változásokra értem a kérdést.

Káosz lenne vagy talán együtt élnénk velük?Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. jún. 29. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
VALÓSZÍNÜ KÁOSZ LENNE MERT ALSÓB LÉNYEKNEK NÉZNEK BENÜNKET MINT MI A HÖRCSÖGÖT
2012. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínü káosz lene mert alsób lényeknek néznek minket mint mi a kutyát
2012. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért szerinted bántanának?
2012. jún. 29. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is nem biztos, hogy bántanának.

Tegyük fel, hogy léteznek. Most hagyjuk ki, mit hisz.

Évtizedek óta tartja magát a legenda, hogy itt vannak. Na jó legyenek. Biztos lett volna alkalmuk kis milliószor bántani minket de én még nem hallottam erről. Biztos nem olyan korlátoltak, mint az emberek egy része.

Valószínűleg fejlett népségek a fejlődés meg nem érhető el ostoba széthúzással, mint ránk emberekre jellemző. Mi automatice a rossz, és ellenséges oldalát látjuk mindennek, ha valaki más abba 10 emberből 4-5 fix, hogy beleköt és szítja a gyűlöletet. Hány kultúrát, népet elpusztítottak a nagy felfedezők? És hány film szól az ellenséges idegen invázióról ellentétben a barátságos idegenekről? Max E.T. volt barátságos. Szóval a médiából is árad a negatív propaganda.

Lehet, hogy az idegenek egyszerűen lesajnálnak minket esetleg csak egy szűk körrel lehet kapcsolatuk. Hogy mi lenne ha felfednék magukat? Az emberiség egy része vidáman érdeklődne, egy része, megijedne, megint egy másik része ellenségeskedne, na és ott vannak a sakálok, akik megpróbálnának jó kis hasznot húzni belőlük. Na de mindenképp óriási hajcihő, ribillió lenne az egészből.

De ezek csak feltételezések csak, hogy legyen mit elképzelned.

Én nem igazán hiszek benne, hogy itt vannak, ezt nem lehet ilyen sokáig titokban tartani.

2012. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm utolsó!

Meglep hogy ilyen kulturáltan válaszoltál mert ahogy észrevettem itt nem szokás az ilyen.

Nos szerintem az is helytelen ahogy az emberek reagálnak általuk ismeretlen dologra.Az emberi természet rögtön a támadja aszt amit nem ért.Sajnos az emberek többsége ilyen.

Eszt tapasztalhattuk a történelem folyamán.Gondoljunk bele ha ezek a lények annyira fejlettebbek nálunk akkor biztosra veszem hogy nincs rossz szándékuk.Pont ezért mert

akkor már réges rég megtehették volna.Főleg ha elhisszük aszt hogy már több ezer évvel ez előtt is tevékenykedtek itt.Hogy miért nem fedik fel magukat?Ha belegondolunk mi értelme lenne belenyúlni egy darázsfészekbe?Megölni nem tudnak de kellemetlenek....Szerintem ők is így lehetnek ezzel pont az agresszív emberi természet miatt.Ha meg kiderülne hogy netán tényleg ők hozták létre az emberi civilizációt akkor még jó hogy nem fedik fel őket.Micsoda káosz lenne ha az Egyház megborulna?Akkor gyakorlatilag a Vatikán baromság lenne úgy ahogy van.És tudjuk mennyi hívő ember van és mekkora a Vatikán hatalma.

2012. jún. 29. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Már felfedték magukat és nem volt semmilyen különösebb következménye. http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM
2012. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 benedek98 ***** válasza:
káosz megnövekedő kivándorlás az érintett országokból megnövekedő öngyilkosság káosz félelem
2012. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!