Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi fog történni...

Szerintetek mi fog történni ha megérkeznek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Szkeptikus, de én Hiszek az "UFÓk-ban Nem kicsi a világűr.Csak normális válaszokat ha lehet..
2012. jún. 29. 22:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Egészen biztos, hogy ha megérkeztek akkor itt lesznek. Ez 100%.
2012. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
káosz
2012. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Lilith1994 ***** válasza:
Ezt sajnos/nem sajnos csak akkor tudjuk meg ha megérkeznek. Hiszek bennük, de igazából amíg nincsenek itt addig szerintem felesleges találgatni..mert nem lehet tudni hogy mi lesz. Még azt sem tudjuk hogy jó szándékúak vagy sem.
2012. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, én úgy képzelem el az egészet hogy ők úgy figyelnek minket mint mi valami kis hangyát.más szóval egy fejlett civilizációval való kapcsolat akik társadalmilag is fejlettebbek, azokkal az emberiség hogyan tudna kommunikálni? mikor mi agresszív Pusztító népség vagyunk?
2012. jún. 29. 23:04
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
De miért kell ezt, vagy tök hasonló kérdést naponta feltenni? Minek?? Nem érkeznek meg és biztos vagyok benne, hogy egyetlen napot sem fogsz megélni, amikor leszállnának a Földre! Túl sok sci-fi-t nézel, gondolkodj már valami értelmesen...
2012. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Kiírtanak minket.
2012. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz. Meghagynak pár millió embert a többit meg rabszolgasorba taszítják. Mert az ember pusztít,rombol,sokasodik. Jó rabszolgák lehetnénk...:S:SxDD
2012. jún. 29. 23:21
 8/25 Napkiraly ***** válasza:
38%
nem léteznek. Ha léteznének, akkor nem jönnének el,mert semmi értelme nem lenne,ha eddig nem jöttek,miért tennék? Ezesetben valószínűleg csak megfigyelnének, de nem avatkoznának be. A létükre utal néhány dolog, de nem győz meg
2012. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
ezek szerint te szkeptikus vagy..
2012. jún. 30. 00:06
 10/25 Napkiraly ***** válasza:
70%
igen,nemigazán tudom elképzelni hogy mostanáig megfigyeltek, aztán úgy döntenek,mivel feltaláltuk a tranzakciós adót meg a facebookot, 2012.18.12. napján úgy döntenek, hogy tunyogmatolcson a széchenyi utca 22 előtt leszállnak,és azt mondják helló,eljöttünk hogy bemutatkozzunk,mi vagyunk a gnúk, 10ezer éve figyelünk titeket,meg építettünk nektek piramist, mostmáreljöttünk mert be akarunk regisztrálni a facebookra,ugyanis nekünk ilyen nincs.
2012. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!