Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a Földet megtámadná egy...

Ha a Földet megtámadná egy fejlettebb életforma, mennyi esélyt jósolsz a túlélésre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 20:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
0%
2012. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Mind megdöglünk december 21-én ! Akkora minden szabadnapomat kiveszem.
2012. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez ettől függ, melyik félben nagyobb a túlélési ösztön és az elszántság.
2012. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Egy fejlettebb életforma nem lenne olyan primitív, és kegyetlen, mint az ember. Még arra se lennénk méltóak, hogy kapcsolatba kerüljünk velük.
2012. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pont, hogy minél agresszívabb egy faj annál intelligensebb. A vadász mindig okosabb a prédájánál különben nem tudná elejteni. És ha megnézed az emberiség is egy agresszív, húsevő faj.
2012. júl. 3. 21:01
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

én a 4 est támogatom

"a vadász mindig okosabb a prédájánál" nos az lehet... de a vadásznak van haszna ha lavedász egy állatot de egy inteligensebb fajnak mi értelme leigázni egy kevésbé inteligens fajt(embert) hisz semmi haszna nem lenne max hogy van egy bólygójuk de ha annyira inteligensek akkor meg találnak simán egy más lakható helyet(bolygót)

2012. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Én bízom Chuck Norrisban!
2012. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
ha nincsen atomfegyvere az idegeneknek akkor beszopták :D
2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp alul lennénk rendelve. Még talán ki is használnának minket, hogy mi termeljük a földet, de a pazarló és lusta embereket kiirtanák. Talán a zseniket még megtartanák meg a tudósokat.
2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Amúgy sok agymosós filmet láttam már erről. És ha fejlettebb életformáról beszélünk, nem muszáj annak atomfegyvernek lenni, hogy ki tudjanak irtani minket =ha akarnak), elég ahhoz egy jó kis vírus is :)
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!