Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak macskaszerű inteligens...

Vannak macskaszerű inteligens földönkívüliek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megeshet. De abban az esetben nem valószínű, hogy az űrt szelnék. Ugyanis építéshez szükség van szabad karokra és ujjakra. Persze egy idő után kifejleszthetik. Nálunk is egy természeti csapás miatt alakult csak ki.
2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Most nem akarok bunkó lenni de szerinted találkozott már valaki űrlényekkel? Szerintem az emberek még sima zöld nagyfejűvel sem nem hogy macskaszerűvel. Persze a TVben a hírnév hajhászok azt találnak ki amit akarnak szóval a Margit néni simán mondhatja hogy egy világító macska támadta meg az űrből de attól még hogy néhány okoskodó űrlény imádó hisz neki attól még ez nem lesz igaz.
2012. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Salx Narval ***** válasza:
Persze, annyira intelligensek, hogy még macskaalomra sincs szükségük. Derült időben a földről is láthatóak, mert ide járnak nyalogatni a tejutat.
2012. júl. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, Macskoidoknak hívják őket, és a tejútrendszerben laknak.
2012. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtad? Minden macska földönkívüli... nálunk egyre több van a kertben. Invázió lesz... :|
2012. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én diator vagyok..


még nem hallottam soha macskaszerű idegen lényekről..


remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 url ***** válasza:

[link]

ctrl + F macska

ott a válasz

2012. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogyan tudok tőle kérdezni, nagoyn fontos kérdéseim lennének én diator vagyok!!!!!!!!
2012. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kitől akarsz kérdezni,diator?
2012. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!