Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Mit szólnátok...

Szkeptikusok! Mit szólnátok hozzá, ha hamarosan az egyesült államok kormánya bejelentené a földönkívüliek itt tartózkodását?

Figyelt kérdés

Értesülések szerint már nincsen sok idő és bejelentést tesz az egyesült államok kormánya arról, hogy régen kapcsolatban vannak ide érkező fejlett földönkívüliekkel, technikát kapnak tőlük és amiket itt olvastatok azok mind igazak pl emberrablások, persze az Annunakik gonosz szándékáról nem fog szó esni !


Fel fognak állítani egy kormány által ellenőrzött bizottságot akik kapcsolatot tartanak majd velük, persze mindez az emberiség érdekében fog lezajlani ! Valójában sötét terv része. mit szólnál ha amit leírtam az szó szerint megvalósúlna ?


http://www.youtube.com/watch?v=mQMFWJ2GfWQ&feature=player_pr..


2012. júl. 5. 11:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Elmondom, ha tényleg bejelentik! :P
2012. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 reptoid ***** válasza:
88%
Semmi közöm az USÁhoz.
2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Antimod ***** válasza:
100%

"Értesülések szerint"


Kíváncsi lennék az értesülésekre. A kozmikus "sötét tervekben" pedig nem hiszek.

2012. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is bejelenthetek sok mindent. Ha bejelentem, hogy 3 éve egy reptoid a férjem, akkor te azt elhiszed?

Majd ha odajön hozzám egy ufonauta, kézcsókom kisasszony, az xyz bolygóról jöttem... Akkor elhiszem, hogy itt tartózkodnak.

És egyébként életvitel szerűen tartózkodnak itt? Az Egyesült Államoktól szoktak letelepedésit kérni? Hogy megy ez?

2012. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Akkor nem hinnétek el ha az egyesült államok kormánya teszi is ezt ? Mutat idegeneket és járműveket és ekkor sem hiszitek el igaz ?!
2012. júl. 5. 11:53
 6/33 anonim ***** válasza:

Ezt a videót én mutattam neked tegnap nem?

Azt nem mondtam hogy feltétel nélkül hidd el, csak hogy nézd meg, vond le a tanulságot, és gondolkodj el rajta, hogy talán ilyen is fog történni. 2009-ben volt róla szó hogy bejelentik a dolgokat, mindenki már várta, és ez a videó is akkor született. Több mint 3 éve, de nem történt semmi. Amúgy azóta ezt írta Alaje:


"Kérdés:

- Alaje, gondolod, hogy a világ kormányzatai teljesen ki fognak tálalni nekünk a nagy átmenet előtt? Néhány dolog valamicske együttműködésre utal a részükről, aztán más tetteik meg kérdésesek a számomra.


Válasz:

- Azt remélem, hogy kitálalnak a Föld teljes népességének. De az ő akaratuk, az erősebb irányítás látszata. Néhányuk felismerte azt, hogy hibáztak, de félnek mondani valamit is, mivel a népesség és a titkos kormányzat megtámadná őket. Így néha tesznek valamit nyilvánosan, de névtelenül.


De nem az számít, hogy mit fognak tenni. Fontosabb az, hogy mit fogsz te tenni belül. A szellemi fejlődésed útja az, hogy emeld a rezgésszintedet."



[link]

2012. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Hallod? Olyat Hollywoodban is csinálnak. Egy tetves földönkívülit, ÉLŐT, hozzanak, mutassanak. Dinoszauruszok is éltek a földön, elhiszem, a csontjaik is itt vannak. Előfordulhattak idegenek ki tudja mikor, de egy ezer éves repülő hollywood-i csodacsészealj nem bizonyítja hogy momentán földönkívüliek tartózkodnak a bolygón.
2012. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Látom, te is nézed a Csillagakapu sorozatot. :)

Amúgy meglepődnék és kíváncsi lennék. Ja és továbbra is szkeptikus, mert a kormányok már sokmindent bejelentettek, ami aztán nem úgy lett. (Ld. pl. Magyarország.)


Amúgy a szkeptikusok nem azt mondják, hogy nincsenek idegenek, hanem hogy nem kell mindent elhinni, csak mert jól hangzik. :)

2012. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Kihagytam valamit: ahogy azt sem hinném most el senkinek, hogy a marosszéki kerekerdőben még lakik egy tirannosaurus rex.
2012. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

11:58

Pedig lakik. Méghozzá egy pár. Most tavasszal keltek ki a fiókáik, úgyhogy lehet néhány jószág el fog tűnni.

2012. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!