Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért léteznek ufók?

Miért léteznek ufók?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ufókban. Ezt előre bocsátom:) Legalábbis most nem. Viszont meg lehet győzni. Jó érvekkel. Kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik hisznek a létezésükben. Szóval, várom a magyarázatokat, hozzászólásokat, elméleteket, örülnék, ha "bizonyítékkal" is szolgálnátok (megbízhatónak titulálható internetes forrás pl.), élmények, akármi :)


Köszönöm a normális (!) válaszokat!



2012. júl. 18. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
belekötttél a kérdezőbe, aki semmi rosszat nem írt! na azért pontozódtál le! de ezt már elmondtam és látom nem cska nekem ez a véleményem!
2012. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha befejeznéd ezt a belekötés dolgot. Ha a szavak jelentésével nem vagy tisztában, jobb, ha nem szólsz. Szeptemberben (ha jársz egyáltalán iskolába...) tanulj egy kis szövegértést.
2012. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, érdekeseket mondtatok :) (még a kialakuló vita ellenére is :D köszönöm a védelmet :) de a vádra sem haragszom :) )
2012. júl. 19. 21:31
 14/15 anonim ***** válasza:
A világűr kuva nagy, hihetetlennek tartom, hogy csak mi legyünk azon szerencsés faj, akik intelligensek és jelen vannak ebben a katyvaszban. Tuti nem vagyunk egyedül. (egy szkeptikus arc)
2012. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek az (azonosítatlan repülő tárgyakban). gondolom sok ember van így ezzel. :D
2014. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!