Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik ezek a rémisztő, semmiből...

Mik ezek a rémisztő, semmiből jövő hangok?

Figyelt kérdés

Az USA nyugati partjaitól jövő hangok, ott hallották először de észlelték már Floridában, New Jersey-ben, Kanadában, Csehországban, és egészen Oroszországig már mindenhol!


Egyes beszámolók alapján hallották már nálunk, MO-n is -pl: Miskolcon- és egyéb helyeken is.


Egy videó a Kijevi hangokról: http://www.youtube.com/watch?v=xlJy_skyL4I


Pedig már úgy tűnt elhallgatnak a semmiből jövő, búgó hangok, de újra felbukkantak:

A történetről olvasnivaló: [link]

Valamint itt találtok videót arról, hogy milyennek hallották a Csehek, és a Kanadában élők. Ezt a fenti linkre értem.


[link]

Ez pedig még azelőtt volt, hogy abbamaradtak és visszatértek újból a hangok.


Eddig nem hittem a természetfeletti lényekben, más életformákban, ufókban, de ez elgondolkodtat. Nektek mi a véleményetek a hangokról?



2012. aug. 3. 12:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
2012. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 istván 83 ***** válasza:
53%
én hiszek neked. aki most lepontoz az pontozzon nyugodtan de én szerintem ez nem kamu.és amúgy már rengetegen beszámoltak ilyenről de én ezt elhiszem.NEM KAMU.
2012. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Antimod ***** válasza:

"Kérdező, nem kéne leállni a kábszerről?"


Nem az a lényeg, hogy kamu vagy nem. Ez a hozzáállás viszont nevetséges. Szerintetek (és most nem akarok általánosítani, de bőven van olyan, aki magára veheti, és vegye is) mindenki, aki olyat tapasztal, amit ti nem, vagy olyan gondolata van, amit ti nem tartotok racionálisnak, az kábítószerélvező, alulfejlett, vagy minimum látens elmeháborodott. Ez idegesítő ezekben a hozzászólásokban, nem pedig az, hogy más a véleményetek. Ha leírod, hogy kamu, OK, higgy, amit akarsz. Ha belinkelsz egy cikket, ami szerint kamu, még jobb.

De az, hogy belekötsz a kérdezőbe, és megkérdőjelezed az épelméjűségét, ráadásul valójában ok nélkül, nem tolerálható, és joggal várhatsz ilyen reakciókat.

2012. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
eez viszont tényleg érdekes,ki tudja hogy mit titkol kormány,vagy hogy egyáltalán tudják e vagy mondanka egymagyarázott ami nem is lehet igaz,lehetet ez a hang bármi (AZ) azonosítatlan hang :D
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hány éves aki ezt a kérdést írta? és akik egyetértenek vele??

Hát persze, hallunk valamit, nem tudjuk azonositani, akkor biztos ufók...

látunk, hallunk valamit, otthon egyedül, biztos szellemek...

miért van az h ha nem tudunk valamire észszerű magyarázatot adni, mindig betudjuk, az ufúknak, szellemeknek stb... ahelyett h magyarázatok keresnénk a dolgokra.

ezek a dolgok tobb millio dolognak lehetnek a hangjai, mégis bizonyiték nélkül állítjátok h ufók.

2012. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Antimod ***** válasza:

"Hány éves aki ezt a kérdést írta?

[...]

miért van az h ha nem tudunk valamire észszerű magyarázatot adni, mindig betudjuk, az ufúknak, szellemeknek"


A kérdésben semmi erre utalás nem volt, keresi rá a választ, és kikéri a véleményeket.

2012. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

18: kikeresnéd azt a mondatot, amiben arra utaltam, hogy ezek ufók?

Mi a francért van az, hogy ha valaki egy más emberrel nem ért egyet le kell támadni azonnal? Üzenem ezt annak is aki a kábszeres szöveggel jött.

19-esnek tökéletesen igaza van, véleményt kértem a válaszolóktól.

A normális válaszokat köszönöm. Ha valakinek véleménye van még a témáról, nyugodtan írjon.

2012. aug. 9. 17:52
 18/18 anonim válasza:
a hangokban 8hz frekvenciás hangok vannak elrejtve,hogy az emberek hangulatán váltostassanak,igy a sok szart is boldogan viseled majd
2012. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!