Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Alajé plejádi vagy ember?...

Alajé plejádi vagy ember? Miért nem szólt hogy nem jönnek el?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy a youtubeon mindenhol Alajéval azonosítják a Plejádokat és a fénymunkásokat, akiknek köszönhetően felemelkedünk december 21-én, bár ebben már nem vagyok annyira biztos. Alajé ki ? Ember aki tartja a kapcsolatot a Plejádiakkal vagy egy plejádi ? Honnan tudjuk hogy ők plejádiak ?


Ha Alajé ismeri a plejádiakat miért nem szólt hogy nem jönnek, egy plejádi rajongó kinnt tőltötte az estét a parkban várta hogy leszálljanak az utcájába is a pljádiak, Alajé ezt miért engedte ?


Alajé szerint nem időpontokban gondolkoznak a pljjádiak, akkor miért mondják hogy dec 21-én lesz a felemelkedés ? Nekik nincsen naptáruk ? Ki találta ki ezt az aug 4-i időpontot ? Mi az igazság?


2012. aug. 6. 08:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A Majáknak semmi közük nincs,a Plejádiakhoz! Nem lessz világ vége, csak az elragadtatás! Amit a plejádiak tervelnek,csak a jókat viszik magukkal, akik a kiválasztottak!
2012. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!