Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki nézi Alaje tanításait? Mi...

Ki nézi Alaje tanításait? Mi a véleményetek azokról, amiket ő elmond?

Figyelt kérdés
alaje

2012. aug. 7. 01:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Én alapvetően szkeptikusan állok a dolgokhoz, de hiszek pl.: a földönkívüliekben.

Róla viszont azt gondolom, hogy nagyon rosszul hazudik és eleve nem hihető az egész helyzet, amit leír.

Amúgy, ha máshogy fogjuk fel, nagyon poénos dolgokat mond.

Fénymunkások.XD

2012. aug. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is úgy vagyok vele mint az első... Igaz eddig kb csak 1-2 videót láttam. Alapjában véve nem rossz maga az üzenet mondanivalója, de aki elhiszi, hogy ő egy földönkívüli és videókat tölt fel a youtubera meg van saját blogja az nem normális és fanatikus.
2012. aug. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Alaje egy csaló. Ezt csak azok nem látják akik fanatikusan követik. Most nem azért, de ilyeneket állít h a delfinek leszületett földönkívüliek, meg h több ezer földönkívüli faj szokott találkozgatni anyahajókon, meg h csak az juthat el jelenleg a plejádok bolygójára, aki magasabb rezgéssel rendelkezik. Na most ha ezután vki még hisz neki, annak csak gratulálni tudok.

Ez arról szól csak h kicsalja a pénzt a sok hívőből, amiből ő szépen elnyaralgat trópusi szigeteken, hajókon, ott készít 1-2 videót a haverjaival, akik szintén ingyen utaznak, és bolondítják tovább a népet. Jó üzlet végülis, hisz nem dolgozik érte semmit szinte, de a bevétel megvan.

Ha meg pacsizós viszonyban lenne az idegenekkel, valószínűleg nem jútúbon hirdetné az igét.

2012. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szíve joga eldönteni miután megnézte. A személytől függ úgy is! A kérdésed inkább vita keltő a változatosság kedvéért, mint az összes ebben a témában lévő, hátha még a maradék valamit érző, érdeklődő ember is totális vakságba zuhan.


Amit ő mond a valóság attól függetlenül, hogy elhiszed, valósnak véled, vagy sem. Ez nem vita tárgya, rá fogtok jönni. De jobb volna előbb, magadtól. Hogy miért is keresgélsz ilyen témák után és átgondolni az egészet.

2012. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Senkit sem érdekel a kérdésem?
2012. aug. 10. 01:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem róla hogy tisztára ugyanaz mint a keresztény elv csak atalakitva sztem "modernizalva" hogy ujonnan gyözhessék meg a nem vallásos embereket, mivel akármelyikben nézed mindig a "szeretet a megoldás", akk van sötét oldal (ömm hol is hallottam? Jah ez star wars! De ezt sem lehet kihagyni), szal az egész hülyeség:D

XVI. Benedek --> Better Luck Next Time

2012. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A rezgések igenis tudományosan léteznek, egyébként én hiszek neki, mivel azt állítja ez nem vallás, és ő se vallásos, nem akarja, hogy elhidd a tényt, csak hogy mindenki maga jöjjön rá, az igazságra! Alaje az önzetlen szeretetben hisz, aminek a rezgés szintje nagyobb, mint amiben élünk! A körülöttünk lévő negativításban!
2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ahogy egy ötéves gyerek szelleme befogad és átél egy tündérmesét, úgyanúgy fogadják be néhányan Alaje tanításait. Amiket mond, arról többnyire nagyon jól esne azt hinni, hogy igaz. A józan ész viszont nem engedi. Alaje áltudományos ömlengéseket tálal fantáziával, egy kis ezotériával, egy kis vallással, és egy kis filozófiával fűszerezve.


Ha ezek valakinek segítenek a mindennapi életében, könnyítik a lelkét, akkor higgyen benne. Ettől függetlenül senkinek nem ajánlom, hogy komolyan vegye az illetőt.

2012. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A "józan ész", utolsó. Igen, már a buddhizmus is azt mondja és sok bölcs hogy ez az ami megakadályoz a tisztánlátásban. "Jól csak a szívével lát az ember."

Egy mai átlagembernek csak logikus 'esze' van, ami szükséges, de csak a bal agyfélteke működik. A jobb agyféltekét lezárják. Ez a művészek, feltalálók kiváltsága akik mernek újat gondolni, látnak a szívükkel, mert alkotáshoz és 'zsenialitáshoz' jobb agyfélteke kell. Amíg valaki csak a józan, logikus eszét használja addig sötétben fog vaklálni. és ezt hiába írtam most le, hisz aki csak a józan eszét használja az úgysem érti miről beszélek.


Amúgy a delfinekkel kapcsoltban sem mondott új dolgot Alaje. Nem kell nézni, ha valaki nincs még kész rá.

2012. okt. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Alaje nem beszél magyarul..


Szeretném hinni, amiket mond, de eléggé túl van az innenen. Pont mint David Icke. Vagy még jobban..

2012. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!