Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki nézi Alaje tanításait? Mi...

Ki nézi Alaje tanításait? Mi a véleményetek azokról, amiket ő elmond?

Figyelt kérdés
alaje

2012. aug. 7. 01:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Egy mai átlagembernek csak logikus 'esze' van, ami szükséges, de csak a bal agyfélteke működik. A jobb agyféltekét lezárják."


Akad kivétel, például én. Szkeptikus létemre tök keveredik bennem a racionalitás és művészet. Az elmúlt 15 évemet grafikus designerként töltöttem le, a zene pedig úgy kikapcsol, hogy a köznapi életemben képtelen vagyok hallgatni. Ma reggel is majdnem belerongyoltam autóval az előttem állóba, csak mert olyan szám ment a rádióban. Egy pillanat volt az egész, csak a hírek miatt kapcsoltam be, és zene ment.:D


Emellett pedig lenyűgöznek a műszaki dolgok, a precizitás, a számítások, a kiszámíthatóság és a józan ész ereje. Akkor én most hová illek agyféltekileg?

2012. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"A "józan ész", utolsó. Igen, már a buddhizmus is azt mondja és sok bölcs hogy ez az ami megakadályoz a tisztánlátásban. "Jól csak a szívével lát az ember."


Attól, hogy logikusan gondolkozom, képzeld el, nekem is vannak érzéseim, érzelmeim! Mi több, gyakran hallgatok rájuk, amikor a puszta gondolkodás nem elégséges egy kérdés elemzéséhez. Egyesek akkor is az érzelmeikhez fordulnak, amikor az eszükre lenne nagyobb szükség, ez egy lényeges különbség ember és ember között.


Ne hidd, hogy én (ahogy te mondtad, bal agyféltekés ember) nem értem, miről beszél Alaje. Pontosan értem, mit mond, és ennek fényében pontosan meg tudom állapítani, hogy egy csaló.


Azt is tudom, miért hisznek benne sokan, mert képes vagyok más szemszögéből látni a világot, még egy "hívő" szeméből is. Értem (és más környezetben én is átlétem már) azt a lelkiállapotot, azt a motivációt, mely által az ilyesmiket, mint Alaje tanításai, elfogadja az ember.


Mindezek tükrébén gondolom azt, hogy nem szabad Alaje tanításait bevenni. Átgondolni esetleg, de az emberek többsége nem képes szelektálni egy ideológiából - mindent vagy semmit alapon. Ha így van, akkor pedig inkább a semmit. Alaje természettudományos igazságokat is erkölcsöket is említ a tanításaiban. Sajnos arra használja, hogy igazolja vele önmagát. Ezért nem ajánlom annak, aki nem tud fenntartásokkal olvasni valamit.

2012. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha csak 70%ban igaz is, akkor is van benne valami, amiket állít! Sokmindenben igaza van! Tudományosan bizonyítható,hogy van a fénynek,egy láthatatlan tartománya, amit emberi szem nem láthat, de még a speciális gépek se biztosan! Több millió fénytípus van ezeket sugárzásnak hívják,pl atom sugárzás is egy láthatatlan, ,műszerekkel észlelhető fény típus, vagy telefon sugárzás, mely az információt közli, az eszközre, STB... Ezek mind fény típusok! A fénynek, két alap tulajdonsága van 1x hullám természetű és rezgő is.
2012. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Előző 22:29... Attól, hogy ez szépen, tudományosan hangzik, meg leírva és ábrákkal lerajzolva jól mutatna egy fizika tankönyben, még nem lesz igaz. Mi szükség van erre? Írhatna belőle egy jóízű sci-fi regényt, és passz. Ehelyett hülyére vesz másokat.


Pedig a tudomány jelenlegi állása is van ilyen érdekes: rengeteg az ép ésszel megfejthetetlen, leírt jelenség, számtalan a nyitott kérdés, az alkalmazásuk pedig csak a kreativitáson múlik. A mérnöki világ nem is győz lépést tartani az elméleti eredményekkel.


Egy különbség van: a tudományban csak nagyritkán vannak világmegváltó szenzációk... de akinek emiatt unalmas, azt szívből sajnálom.

2012. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

100%-ban adom amit mond Alaje!


Még mindig túl sok a fejét homokba dugó ember, sokan nem is akarnak tudni arról hogy mi folyik a világban mások pedig nem tudnak kiszabadulni a kontrol rendszer által a fejükbe vert programoktól!

Erről David Icke nagyon jó előadásokat szokott tartani.

2013. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

igzából én vagyok alaje, újja született teste. az én nevem diator...

Vagy is Alaje diator a teljes nevem....


Jelenleg sikersen vissza vertük a reptiliánok első hullámát...

Az agartakiak és a goauldok segítségével...


Sajnos a reptiliánok szövetséget kötöttek a replikátorokkal ami súlyos veszteségeket okozott nekünk, így az ősök technológiájához kellet fordulnunk...


A háborúk jelenleg a dél-sarkon folytatódnak.. A reptiliánoknak ott vannak a legfőbb hadibázisaik...



Bátran kérdezzetek barátaim...

2013. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A harc folyamán rengetek időm van internetezni...

Mielőtt megkérdeznétek...

2013. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!