Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az szellem volt?

Az szellem volt?

Figyelt kérdés

Tegnap a temetőben voltam és láttam egy nőt aki egy kb. 1800-as évek végi beli ruhát viselt. Ráfeszült és nyakig érő gallérja volt. Főleg a hasán szorult rá és onnantól lefele földig érő szoknyaszerűje volt, és az egész tetőtöl talpig fekete volt. Legjobban az arca volt a legfurább mert körübelül olyan fehér volt mint egy felhő, szó szerint olyan volt. Nagy kontyba volt fogva a haja és nagyon koromfekete szája volt. Egyenletesen járt mintha 'repülne'. Szerintetek szellem volt?????

Jó lenne néhány válasz mert még mindig parázok miatta.

Előre is köszi mindenkinek.



2012. aug. 7. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos jelmezbál volt a szomszédban.
2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetett egy látogató is fura ruhában, de ez már nem derül ki. Neki kellett volna véletlenül menned, hogy átmész-e a testén.

Nem értem miért parázol, talán hazakísért és most is ott van veled?

2012. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok köszi nektek
2012. aug. 7. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírás pont illik egy goth barátnőmre...tőle is gyakran ijedeztek a temetőben. Kb. napi szinten járt oda unalmában, meg hogy a néniket ijesztgesse. Hát... már nem a barátnőm szerencsére. Bár szerintem még mindig oda jár. D:

A szellemeket meg mint tudjuk nem lehet se látni, se hallani, se érzékelni... vagy nem is léteznek.

2012. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, akkor megnyugottam.
2012. aug. 7. 14:00
 6/9 Antimod ***** válasza:
65%

"A szellemeket meg mint tudjuk nem lehet se látni, se hallani, se érzékelni... vagy nem is léteznek."


Ez nem így van, de valóban ritkán érezni a jelenlétüket, és a legtöbben soha nem érzik.

2012. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egy szőröstalpú, csupasz farkú, hajatlan, piros arcú és fehér seggű páviánvolt.
2012. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Szellem volt egyértelműen.
2012. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy ezek a "gothic" stílusú emberkék mentek ki fotózkodni, mert ők imádnak temetőkben képeket csináltatni magukról és a ruhájuk is hasonlóan néz ki. Sőt az arcukat is kicsit elfehérítik. Lehet pont egy ilyet láttál... de ők nagyon is élnek! mindenesetre én is beszartam volna az tuti :D
2012. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!