Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » SZELLEM/UFO van a házamban?!

SZELLEM/UFO van a házamban?!

Figyelt kérdés

19:54-kor egy hatalmas koppanást hallottam. Kimentema konyhába,mivel onnan jött a hang, de semmi. VIszajöttem, erre még egy. majd még egy. Erre ezt mondtam: Szellem, vagy UFO vagy akármi, most menj el a házból! Vagy ha nem, akkor 20:00-kor adjon egy jelet. 19:56-kor bazinagy koppanás, kirohantam a házból (eléggé félős vagyok).Pár perc múlva visszajöttem. Vártam a pillanatra... 19:59.

20:00. Feszültem figyeltem, de semmi. Aztán elkezdett szépen lassan nyikorogva csukódni az ajtó. Majd megállt. Majd megint elkezdte. Megint megállt. Eléggé fura.

Mellesleg régebben naponta lehetett hallani azt, mintha valaki meggyújtana egy öngyujtót(pár évvel ezelőtt). Pedig mindenki aludt. Vagy például valami leesik a z asztalról, de ha kimész semmi sem esett le. El is felejtettem, olyan hang van, mintha valaki nyitná a csapot. Majd elzárja. Majd megint... De félek bemenni a fürdőbe. FURAA. Ötletek?


2012. jún. 5. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, én voltam az. Nem gondoltam, otthon leszel. Nálunk nincs meleg víz és átugrottam zuhanyozni.
2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Basszameg te voltál az az állat aki zuhanyozni ment?Nálunk meg eldugult a budi olyat fosott apám a pacal pörkölt miatt én ezért nem tudtam otthon szarni és ezért át mentem.Éppen fostam mikor hallom jön valaki.El tudtam bújni de szó szerint beszartam a félelemtől.Az a hang amikor úgy hallottad mint ha valaki nyitná a csapot az is én volta próbáltam valamit kezdeni a gatyámmal több kevesebb sikerrel.
2012. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam is fura dolgok történtek tegnap. Filmeztem,egyedül voltam itthon,és a konyhába felkapcsolódott magától a lámpa...:/ de ne félj,mert akkor ha szellem,félelemből fog táplálkozni
2012. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az ufo minek szórakozna?
2012. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Mostmer csend legyen odafenn, hallja'tok!

Valaki megint elmegy zuhanyozni vagy fosni baj lesz!

Nem birok ilyen hangazavarban aludni...

2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ez egy udvarias szellem

kopog

2012. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
64%
jaj de hüje vagy utolsó :D
2012. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Bocsánat ha megijesztettelek, nem akartam!


Üdvözlettel, Casper a szellem.

2012. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Napkiraly ***** válasza:
mindez lehet véletlen is
2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon akar hinni, az agya őt igazolja. Ha nagyon azt akarod hinni, hogy van valami a házban, minden külső-belső természetes hangra már ezt vetíted, sőt hajlamos lehetsz beképzelni is dolgokat. Ennyi történt, további szép estét.
2012. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!